Wiadomości z Chorzowa

Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Na chorzowskim rynku powstanie wielka unijna faga!

  • Dodano: 2022-10-07 08:45, aktualizacja: 2022-10-07 08:57

W sobotę 8 października w godzinach od 13:00 do 16:00 Urząd Miasta w Chorzowie zaprasza na chorzowski Rynek, zmodernizowany dzięki współfinansowaniu ze środków pochodzących z Unii Europejskiej, gdzie odbędzie się event rodzinny skierowany przede wszystkim do najmłodszych mieszkańców miasta.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Chorzowie

Chorzowski Rynek to położony centralnie punkt naszego miasta i zarazem doskonała przestrzeń na promocję Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Podczas wydarzenia odbędzie się wspólne malowanie wielkiej flagi Unii Europejskiej na całej powierzchni rynku!

Dodatkowo odbędzie się rodzinny konkurs rysunkowy dla uczestników naszego eventu pod hasłem „Mieszkam w Chorzowie, żyję w Unii Europejskiej”. Konkurs plastyczny będzie konkursem otwartym dla każdego z zachowaniem wszelkich założeń Polityki Równych Szans. 

Zwycięzcy otrzymają drobne upominki, a także bilety wstępu do chorzowskich obiektów – Planetarium Śląskiego oraz Skansenu.

Wydarzenie przyczyni się do promocji zaangażowania środków unijnych w przestrzenie i obiekty służące wszystkim mieszkańcom miasta, a także do integracji rodzin poprzez wspólną zabawę i międzypokoleniową aktywność.

Wydarzenie jest bezpłatne. Wstęp wolny.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Cider

    Politruki ze szmatławca Eurokołchoz nie ma flagi bo w referendach nie przyjęto konstytucji tej IV Rzeszy niemieckiej. Z tego co mi wiadomo to niemiecka agentura w Polsce z mafii PO blokuje fundusze które się Polsce należą jak psu buda.

  • Chorzowianie

    Nowak skończ!!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również