Wiadomości z Chorzowa

Dzielnicowy z Chorzowa zorganizował zajęcia z samoobrony

  • Dodano: 2021-11-10 06:45, aktualizacja: 2021-11-10 07:00

Ruszył zapowiadany przez dzielnicowego z chorzowskiej jedynki kurs samoobrony. Wczoraj w Miejskim Domu Kultury "Batory" odbył się pierwszy trening dla dzieci z tzw. „Biadacza”. Pozyskane przez niego fundusze przez najbliższe trzy miesiące zapewnią możliwość cotygodniowego treningu.

Ruszył zapowiadany przez dzielnicowego z chorzowskiej jedynki kurs samoobrony

W Miejskim Domu Kultury „Batory” odbył się pierwszy trening dla dzieci tzw. Biadacza. Pozyskane przez niego fundusze przez najbliższe trzy miesiące zapewnią możliwość cotygodniowego treningu.

Dzielnicowy młodszy aspirant Michał Wilmański we współpracy z „Domem Aniołów Stróżów” pozyskał sponsora, który opłacił zajęcia z samoobrony dla dzieci z rejonu „Biadacza”. Zgromadzone fundusze pozwolą na zrefundowanie treningów przez najbliższe trzy miesiące. Swoją „cegiełkę” dołożył też Miejski Dom Kultury „Batory”, który udostępnił salę za symboliczną złotówkę. Wczoraj odbyły się pierwsze zajęcia i ku zaskoczeniu wielu osób cieszyły się one dużym zainteresowaniem. Wszyscy uczestnicy zgodnie zapowiedzieli, że na pewno będą kontynuować treningi.

Kurs samoobrony jest kolejną inicjatywą dzielnicowego w rejonie tzw. Biadacza, który za punkt honoru postawił sobie walkę z wykluczeniem społecznym szczególnie najmłodszych mieszkańców tej dzielnicy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również