Wiadomości z Chorzowa

Efektywne i niezawodne rozwiązania w energetyce i ciepłownictwie

  • Dodano: 2019-12-06 10:30

Już 10 grudnia w Chorzowie specjaliści pracujący w sektorze energetycznym i ciepłowniczym spotkają się w Hotelu Gorczowskim. Porozmawiają tam o źródłach finansowania energii oraz monitorowania jej zużycia w zakładzie. Podczas wydarzenia wystąpią przedstawiciele firm takich jak Berner, Elmark Automatyka, FRIZO czy też iba. Opowiedzą między innymi o możliwych przyczynach awarii maszyn, kontroli procesów spalania oraz zmniejszaniu strat ciepła.

Następnie, po części prelekcyjnej odbędą się praktyczne warsztaty. W czasie wydarzenia można również obejrzeć stanowiska wystawców, porozmawiać o swoich doświadczeniach z innymi specjalistami podczas przerwy na kawę, a także zapoznać się z aktualną prasą branżową. Organizator zapewnia każdemu uczestnikowi bezpłatny wstęp, pakiet materiałów konferencyjnych oraz imienny certyfikat udziału.

Konferencja została objęta patronatem honorowym m.in. przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Krajową Izbę Gospodarczą, Województwo Śląskie oraz Prezydenta Miasta Chorzowa.

Zapisy już ruszyły na stronie wydarzenia: http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/energetyka-cieplownictwo-grudzien-2019-chorzow/
Aktualne informacje na temat nadchodzących wydarzeń są również dostępne na stronie Axon Media Group na Facebooku: https://www.facebook.com/AxonMediaPL/

Termin: 10 grudnia 2019 roku
Miejsce: Chorzów, Hotel Gorczowski
Koszt: Udział bezpłatny
Organizator: Axon Media Group
Zapisy: http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/energetyka-cieplownictwo-grudzien-2019-chorzow/Patronem medialnym wydarzenia jest portal mojChorzow.pl.
Patronat portalu mojChorzow.pl

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • mieszkaniec

    Na dziadów z PUP to calkowita strata czasu i pieniędzy. Pasożyty tylko żerują na ludziach pracujących.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.