Wiadomości z Chorzowa

Efektywne i niezawodne rozwiązania w energetyce i ciepłownictwie

  • Dodano: 2019-12-06 10:30

Już 10 grudnia w Chorzowie specjaliści pracujący w sektorze energetycznym i ciepłowniczym spotkają się w Hotelu Gorczowskim. Porozmawiają tam o źródłach finansowania energii oraz monitorowania jej zużycia w zakładzie. Podczas wydarzenia wystąpią przedstawiciele firm takich jak Berner, Elmark Automatyka, FRIZO czy też iba. Opowiedzą między innymi o możliwych przyczynach awarii maszyn, kontroli procesów spalania oraz zmniejszaniu strat ciepła.

Następnie, po części prelekcyjnej odbędą się praktyczne warsztaty. W czasie wydarzenia można również obejrzeć stanowiska wystawców, porozmawiać o swoich doświadczeniach z innymi specjalistami podczas przerwy na kawę, a także zapoznać się z aktualną prasą branżową. Organizator zapewnia każdemu uczestnikowi bezpłatny wstęp, pakiet materiałów konferencyjnych oraz imienny certyfikat udziału.

Konferencja została objęta patronatem honorowym m.in. przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Krajową Izbę Gospodarczą, Województwo Śląskie oraz Prezydenta Miasta Chorzowa.

Zapisy już ruszyły na stronie wydarzenia: http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/energetyka-cieplownictwo-grudzien-2019-chorzow/
Aktualne informacje na temat nadchodzących wydarzeń są również dostępne na stronie Axon Media Group na Facebooku: https://www.facebook.com/AxonMediaPL/

Termin: 10 grudnia 2019 roku
Miejsce: Chorzów, Hotel Gorczowski
Koszt: Udział bezpłatny
Organizator: Axon Media Group
Zapisy: http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/energetyka-cieplownictwo-grudzien-2019-chorzow/Patronem medialnym wydarzenia jest portal mojChorzow.pl.
Patronat portalu mojChorzow.pl

Komentarze (1)    dodaj »

  • mieszkaniec

    Na dziadów z PUP to calkowita strata czasu i pieniędzy. Pasożyty tylko żerują na ludziach pracujących.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również