Wiadomości z Chorzowa

Festyn "Wybierz Zdrowie" w Chorzowie: Edukacja i zabawa w jednym

  • Dodano: 2024-07-09 08:15, aktualizacja: 2024-07-09 08:43

W miniony weekend, w malowniczym Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie", odbył się festyn pod hasłem "Wybierz Zdrowie". Wydarzenie to przyciągnęło wielu mieszkańców regionu, oferując mnóstwo atrakcji i promując zdrowy styl życia.

Atrakcje dla najmłodszych i edukacyjne stanowiska

Dzieci miały okazję bawić się przy różnych stoiskach i atrakcjach przygotowanych specjalnie dla nich. Zorganizowane przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Katowicach stanowiska edukacyjne, przyciągały uwagę zarówno najmłodszych, jak i dorosłych. Uczestnicy mogli dowiedzieć się więcej na temat zdrowia i higieny, a także wziąć udział w interaktywnych zabawach i konkursach.

Zdrowie jest ważne!

Wśród uczestników festynu znalazła się również m.in. Elżbieta Popielska, Pierwszy Zastępca Prezydenta Miasta Chorzów. Pani Popielska podkreśliła znaczenie takich inicjatyw dla społeczności lokalnej oraz wyraziła swoje zadowolenie z licznego udziału mieszkańców w wydarzeniu.

Radość uczestników

W trakcie festynu można było zauważyć uśmiechy na twarzach dzieci oraz zadowolenie dorosłych. Kolorowe stoiska, ciekawe prelekcje i pokazy sprawiły, że każdy znalazł coś interesującego dla siebie. Zachęcamy do obejrzenia relacji fotograficznej, która oddaje radosną atmosferę tego wyjątkowego dnia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również