Wiadomości z Chorzowa

[FOTO] IV Szturm Śląski na Stadionie Śląskim za nami. Zabawa była przednia!

  • Dodano: 2022-07-10 20:30

Ta wyjątkowa impreza na Stadionie Śląskim odbyła się już po raz czwarty. Uczestnicy ekstremalnego biegu z przeszkodami mieli do pokonania łącznie sześć mocno wymagających kilometrów!

IV Szturm Śląski cieszył się sporym zainteresowaniem, a organizatorzy nietypowego biegu wykorzystali istniejącą infrastrukturę stadionu, aby stworzyć wymagająca trasę liczącą sześć kilometrów na których ulokowano aż 20 rozmaitych przeszkód, w tym fragmentów do czołgania się, wspinaczka przez ścianki czy kontener z zimną wodą.

Do tego na zawodników czekało do pokonania aż 2 tysiące schodów. To zdecydowanie sprawdziło wytrzymałość fizyczną startujących! Lotna Premia pozwoliła na dodatkową rywalizację.

IV Szturm Śląski za nami! Ten bieg na Stadionie Śląskim to niezły test sprawnościowy

Start oraz meta trasy znajdowały się na bieżni głównej Stadionu Śląskiego. Na początku wystartowali zawodnicy mający największe doświadczenie w biegach z przeszkodami, czyli tzw. fala ELITE. Dodatkowo poza indywidualnymi wynikami organizatorzy przyznawali też nagrody dla najlepszych drużyn - w każdej drużynie musiała znaleźć się przynajmniej jedna kobieta.

Atrakcją towarzyszącą był bieg z przeszkodami dla najmłodszych, którzy mieli do pokonania przeszkody ulokowane na bieżni głównej Stadionu Śląskiego. Łącznie do udziału zgłoszono 110 dzieci.

Zobaczcie naszą fotorelację z wydarzenia. Zdecydowanie nie było łatwo pokonać tę trasę!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również