Wiadomości z Chorzowa

Godziny dla seniorów zostaną zniesione. Ale tylko na jeden dzień

 • Dodano: 2020-12-22 09:45

Rząd zdecydował by zawiesić godziny dla seniorów na jeden dzień wypadający w święta Bożego Narodzenia. Mowa o Wigilii 2020.

Sensacja w najlepszym gatunku! DETEKTYW COLUMBO w TVS!

Godziny dla seniorów nie będą obowiązywały 24 grudnia, ponieważ tego dnia sklepy mogą być otwarte krócej niż w inne dni powszednie.

Handel może być prowadzony maksymalnie do godz. 14:00. Wiele dużych sklepów zamknie jednak swoje punkty nieco szybciej – np. o godz. 13:30 czy też 13:00.

Godziny dla seniorów zostają zniesione tylko 24 grudnia, w Wigilię. Przepisy dotyczące godzin dla seniorów (od godziny 10 do 12 od poniedziałku do piątku) mają obowiązywać co najmniej do 17 stycznia 2021 roku.

Komentarze (8)    dodaj komentarz »

 • Momo

  To jest niepotrzebne nikomu! Tylko ludziom 60- utrudnia życie!

 • Wanda Sułkowska

  To są opinie osób młodszych. Seniorzy sobie to ułatwienie chwalą. Jest racjonalne. Co do maseczek - jeżeli widzisz wadliwie założoną - reaguj, zwróć uwagę obsłudze, zawiadom policję. Jęczeć, że jest coś żle to marna sztuka. Zrób coś dla poprawy.

 • Sranda

  Popatrz synku, tak wygląda kapuś

 • ?&!

  Zlikwidować. Dla ich bezpieczeństwa ustalono 2 godz a płatają się całymi dniami. Sami o siebie nie dbają i przeszkadzają pracującym zrobić szybkie zakupy. Do tego babka z dziadkiem maseczki prawidłowo na nos i usta nie założy bo im duszno. I bądź tu mądry.

 • Ehh..

  Te godziny w ogóle powinny być zlikwidowane. Idę do sklepu o 9:40 i nie mogę zrobić zakupów bo przed sklepem stoi kolejka 8 emerytów to i tak przed godz. 10 nie wejdę. Ja nie mogę potem zrobić zakupów a oni tak. Zlikwidować te godziny!

 • Wanda

  Nie masz racji. O godzinie 9:40 spokojnie wchodzisz i robisz zakupy.

 • Ehh..

  W jaki sposób? Do 10 przez emerytów nawet nie zbliżę się do kasy a po 10 ekspedientka że strachu mnie nie obsłuży!

 • Giera

  Tak jest choćby w Kaufland. Już o 9:50 nie chcom kasować.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.