Wiadomości z Chorzowa

Godziny dla seniorów zostaną zniesione. Ale tylko na jeden dzień

 • Dodano: 2020-12-22 09:45

Rząd zdecydował by zawiesić godziny dla seniorów na jeden dzień wypadający w święta Bożego Narodzenia. Mowa o Wigilii 2020.

Sensacja w najlepszym gatunku! DETEKTYW COLUMBO w TVS!

Godziny dla seniorów nie będą obowiązywały 24 grudnia, ponieważ tego dnia sklepy mogą być otwarte krócej niż w inne dni powszednie.

Handel może być prowadzony maksymalnie do godz. 14:00. Wiele dużych sklepów zamknie jednak swoje punkty nieco szybciej – np. o godz. 13:30 czy też 13:00.

Godziny dla seniorów zostają zniesione tylko 24 grudnia, w Wigilię. Przepisy dotyczące godzin dla seniorów (od godziny 10 do 12 od poniedziałku do piątku) mają obowiązywać co najmniej do 17 stycznia 2021 roku.

Komentarze (8)    dodaj komentarz »

 • Momo

  To jest niepotrzebne nikomu! Tylko ludziom 60- utrudnia życie!

 • Wanda Sułkowska

  To są opinie osób młodszych. Seniorzy sobie to ułatwienie chwalą. Jest racjonalne. Co do maseczek - jeżeli widzisz wadliwie założoną - reaguj, zwróć uwagę obsłudze, zawiadom policję. Jęczeć, że jest coś żle to marna sztuka. Zrób coś dla poprawy.

 • Sranda

  Popatrz synku, tak wygląda kapuś

 • ?&!

  Zlikwidować. Dla ich bezpieczeństwa ustalono 2 godz a płatają się całymi dniami. Sami o siebie nie dbają i przeszkadzają pracującym zrobić szybkie zakupy. Do tego babka z dziadkiem maseczki prawidłowo na nos i usta nie założy bo im duszno. I bądź tu mądry.

 • Ehh..

  Te godziny w ogóle powinny być zlikwidowane. Idę do sklepu o 9:40 i nie mogę zrobić zakupów bo przed sklepem stoi kolejka 8 emerytów to i tak przed godz. 10 nie wejdę. Ja nie mogę potem zrobić zakupów a oni tak. Zlikwidować te godziny!

 • Wanda

  Nie masz racji. O godzinie 9:40 spokojnie wchodzisz i robisz zakupy.

 • Ehh..

  W jaki sposób? Do 10 przez emerytów nawet nie zbliżę się do kasy a po 10 ekspedientka że strachu mnie nie obsłuży!

 • Giera

  Tak jest choćby w Kaufland. Już o 9:50 nie chcom kasować.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.