Wiadomości z Chorzowa

Gra terenowa "W świecie bajek" już 20 maja w Parku Śląskim! Trwają zapisy

  • Dodano: 2023-05-12 06:45, aktualizacja: 2023-05-12 06:54

To doskonała okazja, aby pospacerować po przepięknym, pachnącym kwiatami Parku Śląskim, a jednocześnie przenieść się w bajowy świat.

Już 20 maja będziecie mogli wziąć udział w niezwykłej grze terenowej o nazwie "W świecie bajek"

W różnych miejscach Parku Śląskiego ustawione zostaną punkty, w których na uczestników będą czekały zadania do wykonania. Jedne będą manualne, inne wymagały wiedzy. Wszystko jednak w konwencji bajkowej. A zatem odświeżcie swoją pamięć z bajeczek, które czytaliście.  

20.05.2023r.   (sobota) , Start godzina   11:00 - 11:30 budynek Dyrekcji 
Zapisy do 17.05.2023r.  na adres mailowy :   marketing@parkslaski.pl - LICZBA MIEJSC OGRANICZONA MAX 35 DRUŻYN

REGULAMIN PRZECZYTAJ

 
Gra terenowa „W świecie Bajek” będzie zaliczać się do naszego parkowego "kompasu". 

Park Śląski pełen jest fantastycznych zakamarków, które zdecydowanie warto odkryć! Jeśli lubisz aktywne zwiedzanie, koniecznie zaglądnij do naszych gier terenowych, prowadzących po bardziej i mniej znanych miejscach naszego niezwykłego Parku.

Gry terenowe znajdujące się w aplikacji mobilnej oparte są o technologię geolokalizacji – to dzięki niej aplikacja wie, w której części Parku się znajdujesz i może wysyłać Ci wskazówki oraz zagadki! Związane są one z miejscami, które musisz odwiedzić. Taki sposób wędrowania po parkowych alejkach i odkrywania coraz to nowych obiektów jest świetną zabawą nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudzić!

Zainstaluj aplikację, przejdź do modułu „Gry terenowe” i poznaj z nami historię Parku Śląskiego! Odwiedź miejsca, które były świadkami niejednego ważnego wydarzenia i rozwiąż związane z nimi zagadki! Czy interesuje Cię bardziej historia czy jednak jesteś miłośnikiem przyrody? Zabawę odpowiednią dla siebie możesz wybrać spośród czterech propozycji. Trzy z nich poprowadzą Cię do obiektów rozsianych niemalże po całym Parku, wędrówka zatem nie lada! Jedna zaś jest krótką propozycją spaceru w okolicy budynku dyrekcji Parku – idealna na rozgrzewkę i poznanie idei naszych gier!

Mamy nadzieję, że już czujesz się wystarczająco zachęcony do zabawy i lada moment wyruszysz na parkowe alejki, pełne intrygujących zagadek!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również