Wiadomości z Chorzowa

Informacja na temat planowanej 25. Przebojowej Nocy Sylwestrowej

  • Dodano: 2020-12-01 09:45

Teatr Rozrywki w Chorzowie wydał komunikat w sprawie planowanej 25. Przebojowej Nocy Sylwestrowej.

Treść komunikatu przytaczamy poniżej:

Drodzy widzowie,

już w czerwcu rozpoczęliśmy intensywne prace nad przypadającym na ten rok 25. koncertem sylwestrowym. Tak ważny jubileusz był dla nas inspiracją, by utwory stanowiące jego program zostały wybrane właśnie przez Was. W pełnej gotowości, z głowami pełnymi pomysłów śledziliśmy cotygodniowe wyniki głosowania na dedykowanej stronie Plebiscytu 25. Przebojowej Nocy Sylwestrowej. Czekaliśmy na listę kilkudziesięciu utworów, które chcieliśmy przygotować dla Państwa w zupełnie nowych, zaskakujących wersjach.

Jednak sytuacja z ostatnich tygodni, ograniczenia i przede wszystkim troska o wspólne bezpieczeństwo zmusiły nas do zawieszenia przygotowań do koncertu sylwestrowego w formule, na jaką Państwo i ten jubileusz zasługujecie. Podjęliśmy bardzo trudną dla nas wszystkich decyzję, aby 25. Przebojową Noc Sylwestrową przełożyć na kolejny rok. Wyniki konkursu na najciekawszą anegdotę opublikujemy na koniec karnawału. Nagrodzone osoby będą mogły zajrzeć za kulisy w trakcie przygotowań do koncertu w 2021 roku.

Każdy, kto choć raz miał okazję uczestniczyć w koncercie sylwestrowym ma świadomość, że na kilkugodzinny koncert składają się miesiące prób i praca niemal całego zespołu teatru: od artystów, przez ogromne zaplecze techników, aż po obsługę widzów. Organizacja tak ważnego i dużego przedsięwzięcia w aktualnej sytuacji jest niestety niemożliwa.

Nie wyobrażamy sobie jednak nie spędzić wspólnie z Państwem tegorocznej nocy sylwestrowej i karnawału. Dlatego serdecznie zapraszamy na koncert Hity Musicali zaprezentowany publiczności w trakcie gali charytatywnej na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi w listopadzie 2019 roku w Zabrzu. Wierzymy, że koncert z najpiękniejszymi piosenkami musicalowymi w wykonaniu artystów naszego Teatru z udziałem gościa specjalnego pozwoli rozpocząć 2021 rok z najpiękniejszym rozrywkowym uśmiechem.

Dziękujemy, że jesteście z nami.
Zespół Teatru Rozrywki.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również