Wiadomości z Chorzowa

Jedna z ulic w Chorzowie przejdzie remont. Zmieniona organizacja ruchu i objazdy od wtorku

  • Dodano: 2022-03-11 11:30

MZUiM Chorzów informuje o remoncie kolejnej ulicy w mieście. Mowa o ulicy Głogowskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Zespołu Szpitali Miejskich. 15 marca zacznie się przebudowa sieci gazowej.

Już od wtorku 15 marca rozpocznie się przebudowa sieci gazowej na ulicy Głogowskiej. Mowa o odcinku w bezpośrednim sąsiedztwie Zespołu Szpitali Miejskich. Od wczesnych godzin porannych zamknięty zostanie dla ruchu pojazdów fragment ulicy na odcinku między ulicami Strzelców Bytomskich i Pułaskiego.

Co to oznacza dla kierowców, przechodniów i użytkowników ulicy? MZUiM Chorzów już zapowiedział, że wprowadzone zostaną konkretne zmiany w organizacji ruchu pojazdów:

  • w ciągu ulicy Głogowskiej na odcinkach między strefą prowadzonych prac i ulicami Strzelców Bytomskich oraz Pułaskiego będzie wdrożony tymczasowy dwukierunkowy ruch pojazdów;
  • w ciągu ulicy Pułaskiego między ulicami Cieszyńską i Głogowską będzie obowiązywać tymczasowy dwukierunkowy ruch pojazdów. W tym miejscu wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania (w obu kierunkach ruchu).

Sieć gazowa na Głogowskiej do remontu. Zmiany już od wtorku 15 marca

Dojazd do ul. Pułaskiego z kierunku skrzyżowania ulic Strzelców Bytomskich i Głogowskiej możliwy będzie wyznaczonym objazdem prowadzonym ulicami Strzelców Bytomskich, Wolności i Pułaskiego – wyjaśnia MZUiM Chorzów.

Kiedy doczekamy się zakończenia prac na ulicy Głogowskiej? Przywrócenie poprzedniej organizacji ruchu ma nastąpić 5 kwietnia.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Ręce opadają

    No bo mało objazdów mamy. Niech skończą jedno a potem robią drugie

  • Rydiu

    Co ty!! To są zapory przed ruskimi czołgami. Na 3 mają żaden BWP nie przejedzie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również