Wiadomości z Chorzowa

Jerzy Ciurlok komentuje zachowania kierowców w okolicy przejścia dla pieszych

  • Dodano: 2020-09-21 14:00, aktualizacja: 2020-09-21 17:40

Prezentujemy kolejny materiał filmowy z kampanii "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”. Dzisiaj niebezpieczne zachowania na drodze komentuje Jerzu Ciurlok - pochodzący ze Śląska publicysta, kabareciarz i... jak sam podkreśla "kierowca... z dużym przebiegiem". 

Cel kampanii

"Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka” – to kampania promująca bezpieczeństwo na drogach, w której osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, komentują filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe.

Niebezpieczne zachowania na drodze komentuje tym razem Jerzy Ciurlok – słynny Ecik z kabaretu Masztalskich, pochodzący ze Śląska publicysta, satyryk, prezenter radiowy, felietonista, dokumentalista oraz - jak sam podkreśla -  "kierowca... z dużym przebiegiem". Swoim doświadczeniem za kółkiem dzieli się komentując naganne zachowanie kierowcy osobówki w okolicy przejścia dla pieszych, chcąc trafić do wyobraźni nieodpowiedzialnych użytkowników dróg.

Liczymy na dalsze udostępnianie z nadzieją, że komentarz znanej osoby, dotyczący nagannego zachowania kierowcy, utkwi w pamięci odbiorcy na tyle, że w przyszłości on sam powstrzyma się od manewrów, które pomimo pozornego przekonania, że przyspieszą nieco dotarcie do celu, w rzeczywistości powodują bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa na drodze. 

ZOBACZ FILM

Komentarze (2)    dodaj »

  • Agent SB

    Zapomniał dodać TW!

  • Ginter

    Kolego Agent SB nie gadaj bzdur jak nie masz pojęcia o niczym. Pan Ciurlok nigdy nie był żadnym TW w przeciwieństwie do Pana A. Trzaski(drugiego z duetu). Na twoim miejscu bym tutaj przeprosił bo możesz mieć kłopoty z powództwa cywilnego i zrób to szybko, radzę ci.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również