Wiadomości z Chorzowa

Jerzy Ciurlok komentuje zachowania kierowców w okolicy przejścia dla pieszych

  • Dodano: 2020-09-21 14:00, aktualizacja: 2020-09-21 17:40

Prezentujemy kolejny materiał filmowy z kampanii "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”. Dzisiaj niebezpieczne zachowania na drodze komentuje Jerzu Ciurlok - pochodzący ze Śląska publicysta, kabareciarz i... jak sam podkreśla "kierowca... z dużym przebiegiem". 

Cel kampanii

"Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka” – to kampania promująca bezpieczeństwo na drogach, w której osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, komentują filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe.

Niebezpieczne zachowania na drodze komentuje tym razem Jerzy Ciurlok – słynny Ecik z kabaretu Masztalskich, pochodzący ze Śląska publicysta, satyryk, prezenter radiowy, felietonista, dokumentalista oraz - jak sam podkreśla -  "kierowca... z dużym przebiegiem". Swoim doświadczeniem za kółkiem dzieli się komentując naganne zachowanie kierowcy osobówki w okolicy przejścia dla pieszych, chcąc trafić do wyobraźni nieodpowiedzialnych użytkowników dróg.

Liczymy na dalsze udostępnianie z nadzieją, że komentarz znanej osoby, dotyczący nagannego zachowania kierowcy, utkwi w pamięci odbiorcy na tyle, że w przyszłości on sam powstrzyma się od manewrów, które pomimo pozornego przekonania, że przyspieszą nieco dotarcie do celu, w rzeczywistości powodują bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa na drodze. 

ZOBACZ FILM

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Agent SB

    Zapomniał dodać TW!

  • Ginter

    Kolego Agent SB nie gadaj bzdur jak nie masz pojęcia o niczym. Pan Ciurlok nigdy nie był żadnym TW w przeciwieństwie do Pana A. Trzaski(drugiego z duetu). Na twoim miejscu bym tutaj przeprosił bo możesz mieć kłopoty z powództwa cywilnego i zrób to szybko, radzę ci.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.