Wiadomości z Chorzowa

Już w niedzielę Sportowy Piknik z okazji 30-lecia MORiS Chorzów

  • Dodano: 2022-09-22 09:15

Już 25 września chorzowski MORiS zaprasza na Stadion Miejski przy ul. Cichej, gdzie odbędzie się Sportowy Piknik! Będziecie mogli poznać kluby i stowarzyszenia działające w Chorzowie, spędzić czas w miasteczku rowerowym i spróbować swoich sił w grach i zabawach! Zapraszamy od 14:00 do 16:00!

Pożegnajcie lato na pikniku z okazji 30-lecia MORiS Chorzów

25 września to dzień Chorzowskiego Rajdu Rowerowego – na tą imprezę pula miejsc została już wyczerpana. Jednak nic straconego – w tym dniu przygotowano dla Was dodatkową atrakcję – to sportowy piknik z okazji 30-lecia MORiS Chorzów, połączony z metą chorzowskiego Rajdu!

W programie prezentacje klubów i stowarzyszeń działających w Chorzowie, gry i zabawy oraz miasteczko rowerowe z marką PUKY. Będziecie mogli spróbować również swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych!

- Trzymamy kciuki za pogodę – mamy nadzieję, że w niedzielę zaświeci słońce. Jeżeli zaskoczą nas mocne opady deszczu – poinformujemy Was o przeniesieniu pikniku do hali przy ul. Dąbrowskiego 113! - przekazuje Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

Już w niedzielę Sportowy Piknik z okazji 30-lecia MORiS Chorzów

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również