Wiadomości z Chorzowa

Kolejni poszukiwani listami gończymi w rękach chorzowskich policjantów

  • Dodano: 2021-12-09 06:15, aktualizacja: 2021-12-09 06:32

Chorzowscy policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości tylko w ciągu ostatnich kilku dni zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi.

Kolejnego namierzyli kryminalni z chorzowskiej dwójki.

Dzięki determinacji chorzowskich policjantów mężczyźni przebywają już w zakładach karnych

Chorzowscy kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, ustalili adres mieszkania, w którym mógł ukrywać się poszukiwany listem gończym 43-latek. Ich przypuszczenia potwierdziły się, pod wskazanym adresem namierzyli poszukiwanego, który spożywał alkohol z dwoma innymi mężczyznami. Po sprawdzeniu kompanów 43-latka okazało się, że jeden z nich również jest poszukiwany listem gończym za popełnione przestępstwa. Trzeciego poszukiwanego namierzyli kryminalni z chorzowskiej dwójki. Obecnie wszyscy mężczyźni przebywają już w zakładach karnych.

Wielu z poszukiwanych listami gończymi i nakazami doprowadzeń często zmienia swoje miejsca zamieszkania. Ukrywa się u swoich znajomych lub rodziny, czy też udaje bezdomnych. Powody są różne np. kara więzienia, czy niezapłacona grzywna. Jednakże mimo takich zabiegów i tak, jak widać, nie udaje im się uniknąć konsekwencji.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Ewa

    Propaganda a,la Bareja. Pijany poszukiwany gość dzwoni na 112 że okradł go drugi pijany poszukiwany gość. Policja ogłasza sukces. Namierzyła dwóch pijanych i poszukiwanych.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.