Wiadomości z Chorzowa

Kolejni poszukiwani listami gończymi w rękach chorzowskich policjantów

  • Dodano: 2021-12-09 06:15, aktualizacja: 2021-12-09 06:32

Chorzowscy policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości tylko w ciągu ostatnich kilku dni zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi.

Kolejnego namierzyli kryminalni z chorzowskiej dwójki.

Dzięki determinacji chorzowskich policjantów mężczyźni przebywają już w zakładach karnych

Chorzowscy kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, ustalili adres mieszkania, w którym mógł ukrywać się poszukiwany listem gończym 43-latek. Ich przypuszczenia potwierdziły się, pod wskazanym adresem namierzyli poszukiwanego, który spożywał alkohol z dwoma innymi mężczyznami. Po sprawdzeniu kompanów 43-latka okazało się, że jeden z nich również jest poszukiwany listem gończym za popełnione przestępstwa. Trzeciego poszukiwanego namierzyli kryminalni z chorzowskiej dwójki. Obecnie wszyscy mężczyźni przebywają już w zakładach karnych.

Wielu z poszukiwanych listami gończymi i nakazami doprowadzeń często zmienia swoje miejsca zamieszkania. Ukrywa się u swoich znajomych lub rodziny, czy też udaje bezdomnych. Powody są różne np. kara więzienia, czy niezapłacona grzywna. Jednakże mimo takich zabiegów i tak, jak widać, nie udaje im się uniknąć konsekwencji.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Ewa

    Propaganda a,la Bareja. Pijany poszukiwany gość dzwoni na 112 że okradł go drugi pijany poszukiwany gość. Policja ogłasza sukces. Namierzyła dwóch pijanych i poszukiwanych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również