Wiadomości z Chorzowa

Komiks Paneuropa vs. Zmory Przeszłości

  • Dodano: 2022-10-19 06:45, aktualizacja: 2022-10-21 06:09

27 października o godz. 12.30 odbędzie się w Muzeum Hutnictwa w Chorzowie briefing medialny poświęcony promocji komiksu Paneuropa vs. Zmory Przeszłości, którego Miasto Chorzów jest partnerem.

Briefing poprzedzać będzie naszą obecność na Targach Książki w Katowicach (4-6 listopada). Podobne wydarzenie odbyło się w Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej w Łodzi i zapowiadało udział Komisji Europejskiej w Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi (24-25 września).

Komiks jest już dostępny w formacie PDF na stronie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce: https://poland.representation.ec.europa.eu/events/paneuropa-vs-zmory-przeszlosci-2022-09-24_pl oraz na stronie Urzędu Publikacji Unii Europejskiej: https://op.europa.eu/pl/home (w oknie wyszukiwarki należy wpisać tytuł komiksu lub frazę Paneuropa). 

W trakcie Targów Książki w Katowicach odbędzie się spotkanie poświęcone komiksowi, które posłuży przeprowadzeniu rozmów z twórcami i przedstawicielami partnerów. Spotkanie odbędzie się w sobotę 5 listopada o godz. 16.00. 
 

Komiks Paneuropa vs. Zmory Przeszłości

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również