Wiadomości z Chorzowa

Koniec strajku w Ruchu Chorzów! Pracownicy: widzimy szansę na uratowanie klubu

 • Dodano: 2019-08-02 16:00

Po dwóch tygodniach strajku pracownicy Ruchu Chorzów wrócili dziś do pracy. Przy Cichej wznowiono przygotowania do startu w nowym sezonie – poinformowano na klubowej stronie.

Na stronie Niebieskich można przeczytać m.in., że dzięki determinacji całej załogi i wiceprezesa Marcina Waszczuka oraz wsparciu akcjonariuszy do klubu trafiły środki, które pozwoliły na spełnienie postulatów pracowników – spłacenia części zaległych pensji oraz zabezpieczenia funduszy na najpilniejsze działania operacyjne. Zdaniem pracowników klubu sytuacja Ruchu Chorzowa wciąż jest trudna, ale jest szansa na ratunek przed spadkiem, dlatego zdecydowali się podjąć rękawicę.

- Jednocześnie musimy podkreślić, że wreszcie staliśmy się dla władz Klubu partnerami do rozmów. Nasze sugestie i propozycje trafiają na podatny grunt i będą realizowane. Przed nami stopniowe wprowadzanie zmian, mające na celu usprawnienie funkcjonowania Klubu, a także kolejnych projektów, które mają przynieść realne wpływy. Należy również dodać, że drużyna pod wodzą trenera Łukasza Berety pełną parą i z olbrzymim zaangażowaniem przygotowuje się do startu w rozgrywkach III ligi. W przypadku „Niebieskich” będzie to 17 dzień sierpnia. Wcześniej, bo już 7 sierpnia, nasz zespół zagra na wyjeździe ze Skrą Częstochowa w rundzie wstępnej Pucharu Polski – napisali pracownicy Ruchu Chorzów.

Pracownicy klubu z Cichej podziękowali także za wyrozumiałość i wsparcie, którego doświadczyli w ostatnich dniach. 

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

 • Ruch

  Ruch nigdy nie zginie!

 • Hanys z Górnego Śląska

  Niebieska vendetta-ruszajcie naprzód ,bo przed wami niedaleko już jest meta.

  • Hanys z Górnego Śląska
   2019-08-02 16:55
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • ABC

  Przecież nawet nie rozumiesz słowa "vendetta".

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.