Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

"Kręci mnie bezpieczeństwo... w wakacje"

  • Dodano: 2018-08-17 08:45, aktualizacja: 2018-08-17 08:53

Trwają wakacje – szczególne chwile wypoczynku i atrakcji dla całych rodzin. Lipiec i sierpień to okres urlopowych wyjazdów, wypoczynku w górach i nad wodą, a także szereg atrakcji jakie co tydzień dla mieszkańców organizuje Urząd Miasta Chorzów. Bez względu na to, jak planujemy spędzić najbliższe dni, zadbajmy o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich.

Policjantka z Zespołu Profilaktyki Chorzowskiej Komendy wspierana przez dzielnicowego aktywnie włączyła się  do akcji wakacyjnej organizowanej przez Wydział Polityki Zdrowotnej i Aktywizacji Społecznej w Chorzowie.  Podczas licznych spotkań i festynów, w ciekawy sposób opowiada o niebezpieczeństwach jakie czyhają, szczególnie na najmłodszych, w wakacje. Mundurowi tłumaczą też na co trzeba zwrócić uwagę wyjeżdżając na wymarzony wypoczynek, jak właściwie zabezpieczyć dom i mieszkanie przed włamywaczem oraz o czym warto pamiętać spędzając czas nad wodą. Ponadto każdy z uczestników mógł pobawić się w detektywa, ujawniając i zabezpieczając różne ślady a także zobaczyć z bliska radiowóz policyjny.

Na kolejne spotkanie zapraszamy już 23 sierpnia 2018 r. na plac przy ul. Omańkowskiej

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • partita

    O której godzinie?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.