Wiadomości z Chorzowa

Kryminalni zatrzymali dwóch poszukiwanych. Jeden z nich ukrywał się przez 4 lata

  • Dodano: 2019-10-11 07:00, aktualizacja: 2019-10-11 07:07

Chorzowscy policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości tylko w tym tygodniu zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi.

Pierwszy z mężczyzn został zatrzymany na terenie Chorzowa, drugi ukrywał się w Katowicach 

Dzięki determinacji chorzowskich poszukiwaczy obydwaj mężczyźni przebywają już w zakładach karnych.

Chorzowscy kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, tym razem zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukrywali przed wymiarem sprawiedliwości. Starszy z nich ukrywał się od 4 lat. W 2015 roku za mężczyzną został wystawiony list gończy, który nakazywał zatrzymanie poszukiwanego i osadzenie go w zakładzie karnym za przestępstwo którego się dopuścił. Pomimo iż 63-latek wyprowadził się z Chorzowa i nigdzie nie był zameldowany, mundurowi ustalili jego miejsce pobytu i zatrzymali przy jednym z katowickich hosteli. Obecnie przebywa już w zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższe 32 miesiące. Drugiego z mężczyzn poszukiwacze namierzyli w jednym z mieszkań na terenie Chorzowa. 23-latek również został już zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego. 

Wielu z poszukiwanych listami gończymi i nakazami doprowadzeń często zmienia swoje miejsca zamieszkania. Ukrywa się  u swoich znajomych lub rodziny, czy też udaje bezdomnych. Powody są różne np. kara więzienia, czy niezapłacona grzywna. Jednakże mimo takich zabiegów i tak, jak widać, nie udaje im się uniknąć konsekwencji.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.