Wiadomości z Chorzowa

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego do odbycia ponad 10 lat kary pozbawienia wolności

  • Dodano: 2021-06-21 08:15, aktualizacja: 2021-06-21 06:13

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał aktualne 6 podstaw poszukiwawczych. Był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa. Mężczyzna jednak nie chciał iść do aresztu i rok ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Po zatrzymaniu został przekazany do Aresztu Śledczego.

Kryminalni z chorzowskiej komendy wspólnie z policjantem z chorzowskiej jedynki jadąc ul Truchana, spostrzegli 24-letniego mieszkańca miasta, który był poszukiwany i od 6 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, popełniając kolejne przestępstwa. Ten jednak nie zamierzał iść do więzienia i zaczął uciekać, nie docenił on jednak policjantów i już po chwili z kajdankami na rękach siedział w radiowozie. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych policjanci ustalili, że miał on aktualne 6 podstaw poszukiwawczych. W sumie ma on przed sobą ponad 10-letni pobyt w więzieniu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z aktualną listą osób poszukiwanych. Informacje na temat osób poszukiwanych można anonimowo przekazać za pośrednictwem internetu poprzez zakładkę ZGŁOŚ POSZUKIWANEGO.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.