Wiadomości z Chorzowa

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego do odbycia ponad 10 lat kary pozbawienia wolności

  • Dodano: 2021-06-21 08:15, aktualizacja: 2021-06-21 06:13

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał aktualne 6 podstaw poszukiwawczych. Był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa. Mężczyzna jednak nie chciał iść do aresztu i rok ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Po zatrzymaniu został przekazany do Aresztu Śledczego.

Kryminalni z chorzowskiej komendy wspólnie z policjantem z chorzowskiej jedynki jadąc ul Truchana, spostrzegli 24-letniego mieszkańca miasta, który był poszukiwany i od 6 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, popełniając kolejne przestępstwa. Ten jednak nie zamierzał iść do więzienia i zaczął uciekać, nie docenił on jednak policjantów i już po chwili z kajdankami na rękach siedział w radiowozie. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych policjanci ustalili, że miał on aktualne 6 podstaw poszukiwawczych. W sumie ma on przed sobą ponad 10-letni pobyt w więzieniu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z aktualną listą osób poszukiwanych. Informacje na temat osób poszukiwanych można anonimowo przekazać za pośrednictwem internetu poprzez zakładkę ZGŁOŚ POSZUKIWANEGO.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.