Wiadomości z Chorzowa

Zaginęła 62-letnia Urszula Duda. Kobieta porusza się na wózku inwalidzkim

  • Dodano: 2021-08-17 07:45, aktualizacja: 2021-08-17 08:18

Wydział Kryminalny chorzowskiej Policji poszukuje zaginionej Urszuli Duda lat 62, zamieszkałej w Chorzowie. Kobieta w dniu 12 sierpnia bieżącego roku, około godziny 10:00 opuściła swoje miejsce zamieszkania. Ze względu na fakt, że kobieta posiada stopień niepełnosprawności, w związku z amputacją prawego podudzia, poruszała się na wózku inwalidzkim. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chorzowie, pod nr tel. 47 85 452 55, 47 85452 80 bądź z najbliższą jednostką Policji, pod nr tel. 112.

Wizerunek zaginionej Urszuli Duda z Chorzowa

Rysopis: Kobieta posiada szczupłą budowę ciała, wzrost około 165 cm, krótkie ciemne, proste włosy. Wózek inwalidzki, którym porusza się zaginiona, posiada przewieszoną torbę w kolorze ciemnym, może również posiadać przewieszoną reklamówkę z zawartością ubrań i rzeczy osobistych. Kobieta nie posiada przy sobie dokumentów. Kobieta w chwili zaginięcia ubrana była w spodnie koloru ciemnego, typu rybaczki, koszulka z krótkim rękawkiem koloru ciemnego, kurtka koloru ciemnego, oraz but na lewej stopie typu sandał w kolorze jasnym.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaginiona może poruszać się po aglomeracji śląskiej środkami komunikacji miejskiej.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej osoby proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego KMP Chorzów tel. całodobowy 47 85 452 55 bądź z najbliższą jednostką Policji, pod nr tel. 112.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.