Wiadomości z Chorzowa

„Kuchenne rewolucje” w Chorzowie. Jak dziś wygląda lokal Amore Mio?

 • Dodano: 2020-10-01 11:30

Magda Gessler - królowa „Kuchennych rewolucji” odwiedziła chorzowską pizzerię Amore Mio. Lokal przeszedł metamorfozę. Jak obecnie wygląda? Zobaczymy już dziś, 1 października, o godz. 21.00 na antenie TVN.Amore Mio znajduje się w Chorzowie przy ul. Hajduckiej 8, a tuż konkurencja serwuje turecki kebab, japońskie sushi i dania wietnamska. To rodzinna restauracja, którą otworzył pan Łukasz - sportowiec wraz z mamą Ewą - pielęgniarką. Zdecydował się na ten krok pomimo tego, że nie posiadał doświadczenia związanego z pracą w gastronomii. Dlaczego? Kariera sportowa pana Łukasza została nagle przerwana przez chorobę. 

Okazało się, że ma guza mózgu. Aby móc stoczyć trudną walkę o zdrowie i życie, konieczne było dużo pieniędzy. Z tego też powodu zdecydowali się na otwarcie restauracji. Udało im się zatrudnić włoskiego kucharza. I tak zaczęła się ich gastronomiczna przygoda. Nie wszystko szło jednak po myśli właścicieli. Kucharz szybko pokazał iście włoski temperament, a spółka została rozwiązana. Niestety, lokal nie przyciągał też takich tłumów, jak zakładali właściciele i zaczął generować długi.

Czyżby chorzowianie nie gustowali we włoskim jedzeniu? Właściciele postanowili wezwać na pomoc Magdę Gessler. Kuchenna rewolucja miała tu miejsce rok temu, ale dopiero teraz będziemy mogli zobaczyć jej efekty w telewizji. Czy słynna restauratorka pomoże i przemieni restaurację w modną, chorzowską miejscówkę?

Komentarze (5)    dodaj »

 • Erich

  Swoją drogą trzeba mieć niesamowitą odwagę żeby bez doświadczenia otwierać knajpę gdzie w bliskiej okolicy kilka podobnych lokali.

 • Justyna

  Program był nagrywany w zeszłym roku. Byłyśmy z siostrą świadkiem nagrania. Niestety lokal od dawna zamknięty i przyznam szczerze za każdym razem co przejeżdżałam proponowali to samo...

 • bartek nowak

  co to za debilny artykuł. ręce opadają. bylebyś frajerze kliknał i spędził ( jak ja frajer) kilkadziesiąt sekund na stronie. reklamodawcy zacierają łapki a net staje się takim samym scierwem jak tele.

 • Momo

  Też mi sie tak wydawało, że tego lokalu nie ma. A tu czytam że geslerowo na hajducki jest!

 • Rysio

  Co tu oglądać?? Lokal nie istnieje już prawie od pół roku. Z tego co się orientuję po rewolucji przeżył trzy miesiące.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również