Wiadomości z Chorzowa

Kup kubek i wesprzyj działalność schroniska!

  • Dodano: 2022-06-01 07:15, aktualizacja: 2022-06-01 07:41

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie ma wyjątkowego podopiecznego. Niedźwiadek to uroczy piesek z niepełnosprawnością. To właśnie jego zdjęcie trafiło na nowe kubeczki stworzone przez schronisko. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na działalność schroniska.

Kubeczki dla Niedźwiadka

Pod koniec maja do schroniska trafiła limitowana seria kubków – tym razem widnieje na nich Niedźwiadek, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych podopiecznych schroniska. 

- Kubeczki są nieduże, bardzo fajnie się z nich pije poranną herbatkę i po południową kawkę. Można je myć w zmywarce. – czytamy w poście opublikowanym przez chorzowskie schronisko.

Aby kupić kubek i tym samym wesprzeć schronisko, należy udać się do biura placówki przy ulicy Opolskiej 36 w godzinach pracy. Przed wizytą w schronisku warto upewnić się, czy kubeczki jeszcze są dostępne – ich ilość jest ograniczona!

Wyjątkowy podopieczny

Niedźwiadek to piesek inny niż wszystkie – przez kolor sierści bardziej przypomina małego misia niż psa. Niestety, jest bardzo chorowity, na stałe przyjmuje leki na serce. Poza tym przez wypadek ma problemy z poruszaniem – ruch ułatwia mu wózek na tylne łapy. Piesek jest radosny i codziennie walczy o zdrowie. Zarówno Niedźwiadek, jak i wiele innych psów ze schroniska, czeka na kochający dom. Na stronie chorzowskiego schroniska znajduje się lista podopiecznych do adopcji.

LISTA PSIAKÓW DO ADOPCJI

Komentarze (1)    dodaj »

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również