Wiadomości z Chorzowa

Mieszkanka Chorzowa skończyła właśnie 100 lat!

  • Dodano: 2020-02-11 13:30

"Najważniejszy w życiu jest spokój" - kierując się taką zasadą, mieszkanka Chorzowa - pani Stefania skończyła właśnie 100 lat!

Pani Stefania od zawsze miała wiele pasji i zainteresowań. Przez lata zwiedzała Polskę, pielęgnowała ogródek, haftowała i uwielbiała rozwiązywać krzyżówki. Od kilku lat chorzowianka mieszka w Domu Pomocy Społecznej "Nadzieja" w Chorzowie.

- Mam tu swój pokój, swój kącik. Dbają tu o mnie. Kuchnia jest tu bardzo dobra – przyznaje pani Stefania.

W takich warunkach żyje się bardzo spokojnie, a to właśnie spokój – jak przyznała Stulatka – jest receptą na długowieczność. Pani Stefania nie lubi hałasu, szumu i zamieszania wokół swojej osoby, ale w dniu tej wyjątkowej uroczystości pozwoliła na wyjątek. Z kwiatami i najlepszymi życzeniami Jubilatkę odwiedził prezydent Andrzej Kotala, wiceprzewodnicząca Rady Miasta Halina Hiltawska, wiceprezydent Wiesław Ciężkowski, dyrektor Urzędu Stanu Cywilnego Adam Broniszewski, dyrektor Wydziału Pomocy Społecznej Danuta Szary i inni goście.

- Taka okazja to dla nas powód do dumy. Cieszymy się, że możemy świętować wraz z panią Stefanią jej setne urodziny – przyznaje Andrzej Kotala, prezydent Chorzowa – Nie ukrywam, że trochę nawet zazdrościmy. W tak pięknym wieku też chcielibyśmy być w tak dobrej formie jak nasza pani Stefania.

Mieszkanka Chorzowa skończyła właśnie 100 lat!


Źródło: Redakcja / UM Chorzów

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • HALINA

    POGODY DUCHA NA DALSZE LATA SZACUN DLA PANI STEFANI

  • zbyszek

    200 lat życzę....salut

  • Monika

    Duzo zdrowia i błogosławieństwa Bożego

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.