Wiadomości z Chorzowa

Moc atrakcji w jeden dzień. Z Parkiem Śląskim na Ty!

  • Dodano: 2023-02-17 06:15, aktualizacja: 2023-02-17 06:33

Jakie zwierzęta zamieszkują największy w Polsce park miejski? Co skrywa tutejsza flora i gdzie szczególnie można doświadczyć jej piękna? Na te i wiele innych pytań organizatorzy odpowiedzą podczas spotkania z Wami.

Jeżeli dodamy do tego fascynującą grę terenową oraz warsztaty artystyczne, na których dowiemy się jak kreatywnie wykorzystać przedmioty codziennego użytku, to wyjdzie nam plan na wyjątkowy dzień w Parku Śląskim.

Na deser organizatorzy zostawiają odwiedzenie niezwykłego miejsca, jakim jest Planetarium – Śląski Park Nauki, gdzie dosłownie poczujcie się jak w niebie.

Fundacja Park Śląski przygotowała ofertę dla szkół podstawowych i średnich - „Z Parkiem Śląskim na Ty”

Autorski program łączący naukę i zabawę składać będzie się z kilku części: wykładu eksperta z Parku Śląskiego (tematyka m.in.: ornitologia, dendrologia, botanika), gry terenowej (dwugodzinna zabawa na świeżym powietrzy, zadania do wykonania nawiązywać będą do wykładu eksperta) oraz warsztatów artystycznych (las w szkle, papier czerpany).

Odwiedziny wzbogacone mogą być o wizytę w Planetarium – Śląski Park Nauki, gdzie w zależności od wieku wybrać można seans popularnonaukowy.

Zapoznaj się z ofertą „Z Parkiem Śląskim na Ty”. Zajęcia zaplanowano w każdy czwartek od marca do czerwca.

Moc atrakcji w jeden dzień. Z Parkiem Śląskim na Ty!

Komentarze (1)    dodaj »

  • Polecam Adam Nałysz

    O to tak jak w kauflandzie na 3 maja. Czeka was tam moc atrakcji w postaci agresywnych i chamskich pracownic. Przeterminowanych produktów i zgnitych warzyw i owoców, a do tego przez złe etykiety z cenami prawdopodobnie zapłacicie więcej za sporo produktów i chamy z informacji będą miały do was pretensję że chcecie jakiś zwrot pieniędzy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również