Wiadomości z Chorzowa

Naczelnicy zatrzymali pijanego kierowcę. Mężczyzna nigdy nie miał prawa jazdy

  • Dodano: 2020-05-19 06:45, aktualizacja: 2020-05-19 06:58

Naczelnik Wydziału Sztab Policji wraz z Zastępcą Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 29-letniego mieszkańca Bytomia, który wsiadł za kierownicę swojego renaulta będąc pod wpływem alkoholu.

Jak się okazało mężczyzna nigdy nie miał prawa jazdy. Teraz o jego losie zdecyduje sąd

Wczoraj o 3:30 w trakcie służby kontrolnej Naczelnik Wydziału Sztab Policji wraz z Zastępcą Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego chorzowskiej komendy jadąc ul Truchana, zwrócili uwagę na osobowego renaulta, którego kierujący dziwnie się zachowywał. Niezwłocznie zatrzymali ten samochód. Już po otwarciu drzwi kierowcy wiedzieli, że ich podejrzenia były słuszne, gdyż od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 0,5 promila w wydychanym powietrzu, Jak szybko ustalili mundurowi, 29-latek nigdy też nie posiadał prawa jazdy. Mężczyzna został zatrzymany, a samochód trafił na policyjny parking. Teraz o losie nieodpowiedzialnego kierowcy zadecyduje sąd. Za kierowanie pojazdem bez prawa jazdy otrzymał już mandat w wysokości 500zł.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Miami

    Bravo dla policjantów za to, ze zrobili to, za co im płaca

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.