Wiadomości z Chorzowa

Niebiescy znów zaczęli trenować. W połowie grudnia zmierzą się z Legią Warszawa

  • Dodano: 2022-12-07 11:15

Poniedziałek 5 grudnia był początkiem powrotu do treningów dla piłkarzy Niebieskich. Przed Bożym Narodzeniem odbędą się dwa sparingi. 16 grudnia zagrają z Legią Warszawa.

Nadeszła zima, a dla piłkarzy to czas względnego odpoczynku. Względnego, gdyż już 5 grudnia piłkarze zakończyli urlopy i wrócili do treningów przygotowujących do sezonu wiosennego.

Niebiescy w najbliższym czasie odbędą dwa sparingi. Pierwszy z nich już w najbliższy piątek 9 grudnia. Z kim zmierzą się podopieczni Jarosława Skrobola? Tym razem będzie to GKS Tychy.

Pierwszy tydzień pracy zakończy się piątkowym sparingiem z GKS Tychy. Miała to być jedyna gra kontrolna przed przerwą świąteczno-noworoczną, jednak sztabowi „Niebieskich” udało się zorganizować jeszcze jeden sparing – 16 grudnia o godz. 12.00 podopieczni trenera Jarosława Skrobacza zmierzą się w Książenicach z Legią Warszawa, wiceliderem Ekstraklasy – informuje klub z Cichej.

16 grudnia Ruch Chorzów zagra z Legią Warszawa w centrum treningowym w Książenicach

Po meczu z warszawską drużyną piłkarze udadzą się na przerwę świąteczno-noworoczną i wówczas będą trenować według indywidualnych planów.

Zasadnicza część przygotowań rozpocznie się 3 stycznia. W ciągu pięciu tygodni „Niebiescy” rozegrają sześć kolejnych sparingów oraz zaliczą dziesięciodniowe zgrupowanie w Kamieniu, sfinansowane przez Stowarzyszenie Kibiców Wielki Ruch oraz fankluby FC Deutschland i Blue England. Pierwsza ligowa kolejka w 2023 roku zostanie rozegrana w drugi weekend lutego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również