Wiadomości z Chorzowa

Oficjalne wyniki wyborów: W Chorzowie wygrywa Rafał Trzaskowski!

 • Dodano: 2020-07-13 09:00, aktualizacja: 2020-07-13 11:22

Znamy już oficjalne wyniki wyborów w Chorzowie. Po podliczeniu głosów ze wszystkich obwodowych komisji wyborczych w mieście okazało się, że największym poparciem wśród mieszkańców Chorzowa cieszy się Rafał Trzaskowski.

W Chorzowie oddano 48 042 głosy ważne. Najwięcej głosów w naszym mieście otrzymał kandydat KO Rafał Trzaskowski. Zgromadził ich o prawie 10 tys. więcej niż drugi z kandydatów - Andrzej Duda. Szczegółowo wyniki prezentują się następująco:

 • Rafał Trzaskowski - 28 939 głosów - 60,24%
 • Andrzej Duda - 19 103 głosy - 39,76%

Frekwencja w II turze w Chorzowie wyniosła 62,87%. W porównaniu z głosowaniem sprzed dwóch tygodni jest to wzrost o ponad 2 punkty procentowe.

Chorzów już wybrał, teraz czekamy na oficjalne wyniki PKW z całego kraju oraz na głosy z zagranicy. Wszystko wskazuję jednak na wygraną Andrzeja Dudy!

Komentarze (68)    dodaj »

 • Robertt

  [...]o zawsze śmierdzi czego jesteś najlepszym przykładem Romanie jeden. Sobie możesz zaznaczać te łapki. Dla takich cymbałów jak ty zostały one wprowadzone. Ludziska łykające takie tanie sensacje na wzór ruskich ustawek tylko czekają na taki futer. Jak zwykle trafiają na podatny, zarzucony łajnem grunt. Chwasty szybko rosną, szybko też usychają. Na szczęście fakty o porażkach, twojej nieudolnej targowicy są wybitnym dowodem na to że kieruje waszymi wyborami zwykła nienawiść i odporność na argumenty (nie odniosleś się do żadnego z mojego wpisu) . Tak jak to przewidziałem sklasyfikowałeś mnie do wyborcy PISu bez żadnego dowodu. Jedynym była krytyka konia Rafała. Co wiesz o moich wyborach? Może nie skresliłem żadnego z kandydatów? To dla Romana nie istotne. Romanek już z góry wszystko wie. Masz monopol na rację. A tacy co takie mniemanie mają o sobie to zwykłe gamonie.

 • Roman

  Hahhaa uśmiecham sie do ciebie serdecznie bo wiem ze skomponowanie tego wpisi duzo cie kosztowalo wysilku. Niestety poszedl na marne bo z tej bluzganiny nic nie wynika poza tym że bardzo sie denerwuje gdy mowi ci sie prawdę. Pomiesznie roznych pojec w tej wypowiedzi świadczy o panice i zaklopotaniu w jakie wpadłeś. Jedyną obrona w takiej syruacji jest rynsztokowe obrazanie innych i uzywanie obcej twojej wiedxy pojec typu targowica. Serdecznie cie pozdrawiam i radze bys tak sie nie irytowal i nie denerwowal jesli czegos nie rozumiesz. Na naukę zawsze jest czas jeszcze raz pozdrawism. Mam nadzieje ze postawisz pod moim postem lapke w gore

 • Robertt

  Uśmiechaj się. To dobrze zrobi twojej terapii zajęciowej na bul z tyłu. Chciałbyś mnie zdenerwować? Nie dasz rady. Wmawiaj sobie to dalej. Pisanie prawdy o patologii kałolicji obywatelskiej i czytanie wypocin od inteligencji rynsztokowej, która na nich głosuje , jest jak niezły kabaret. Każda twoja odpowiedź poprawia mi humor choć obnizasz loty troszeczkę. Ciągle nie odnosisz się do argumentów, ciągle jesz złom i plujesz kwasem, ciągle przekłamujesz rzeczywistość. Bez lekarza mogę stwierdzić jakiś rodzaj schizofrenii u Ciebie. Ale uśmiechaj się. I pamiętaj co napisałeś. Na naukę nigdy nie jest za późno. Weź uzupełnij braki nim wydasz kolejną ewangelię według dziwnego Romana który bredzi o jakiejś tam prawdzie, która burzy twój zakomleksiony świat.

 • Romek

  Nie chciałem cie zdenerwować a jednak ci ciśnienie skoczylo. Cóż widac ze raka masz konstrukcję emocjonalną. Teraz juz sie nie usmiecham do ciebie tylko ryczę ze śmiechu! Czytajac to co napisales o jedzeniu złomu itd... Hahhhha!Nic wiecej z toba i na twoj temat . Kto chce niech sam przeczyta. Hahhha! Buziaczki! Marianku Robercie itp,itd.

 • Kupiłem Mieszkanie

  Patologia się cieszy. Zaraz będą same minusy. Wszak Duda da złodzieją, degeneratą, patologii, hołocie. Chorzów II się cieszy jak nigdy. Idealny prezydent.

 • Adolf

  Tak Tak. Złodzieją, degeneratą... jedz kupę inteligencie z hasioka.

 • Maja

  Teraz w łatwy sposób będzie można poznać kto na kogo głosował.Ci którzy głosowali na Dudę będą chodzić bez maski bo nie mają się czego wstydzić.

 • kuśka

  setki różnych wiadomości w trakcie roku i zero opinii i nagle taka gratka...okazuje się ze nawet ci z podstawowym wykształceniem niepełnym potrafią pisać

 • Bella

  A co ma do tego wykształcenie? Jakby głosował na Trzaska to nie przeszkadzaloby ci to? Inteligencja to nie wykształcenie, z tym rodzisz się; a ty co ? Poszłaś zapłaciłaś ukończyła byle studia i stawiasz się ? Nie ma to jak cham z tytułem megi

 • Romek

  Najgorszy jest prostak bez wykształcenia!

 • Romek

  Najgorszy jest prostak bez wykształcenia!

 • Hyjdla

  Z wykształceniem to prostak z PO.

 • Romek

  Prostak i cham bez wykształcenia zyjacy z zasiłków leń i nierób. Patologia dziedziczona od pokoleń.

 • Romek

  Prostak i cham bez wykształcenia zyjacy z zasiłków leń i nierób. Patologia dziedziczona od pokoleń.

 • Romek

  Tak tylko pisza ci którzy na szkołe rzucali kamieniami. A traz zyja z zasiłków. Patologia

 • Wacek

  Najlepsze życzenia dla prezydenta Dudy.Życzymy sukcesów w walce z patologią sądownictwa, likwidację niektórych mediów komercyjnych które działały na nie korzyść państwa polskiego.

 • Cider

  Co za wstyd. Dobrze że chodzę w maseczce.

 • Adolf

  Ty to powinieneś chodzić w różowej kominiarce. Jeśli fizjonomię masz taką jak przeżarte nienawiścią entelegenckie posty to chodź w tej komiarce również w swoim kwadracie.

 • Marian

  Na Dudę zagłosowało 51% Polaków,na Traskowskiego 20%,29% przeciwko Dudzie.

 • Lyjo kryjo

  Kto głosował na Trzaskowskiego to głosował przeciwko Polsce, takie opinie napływają z całego świata.

1234

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również