Wiadomości z Chorzowa

Oliwia Masłowska z Chorzowa w konkursie Miss Śląska. Zagłosuj na chorzowiankę!

  • Dodano: 2023-03-22 11:15

Chorzowianka Oliwia Masłowska startuje w tegorocznych wyborach Miss Śląska. 18-latka trafiła również do drugiej rundy konkursu Miss Śląska Internetu 2023. Jak można pomóc jej w wygranej? Wystarczy oddać głos!

Wojewódzki etap konkursu Miss Polski – Wybory Miss Śląska to wydarzenie, które tworzą profesjonaliści ze świata: mody, tańca, stylizacji, teatru, marketingu oraz organizacji imprez. W plebiscycie startują dziewczyny z całego województwa śląskiego. Już 25 marca w Mysłowicach odbędzie się Gala Finałowa Miss Śląska 2023, podczas której kandydatki do tytułu zaprezentują swoje atuty.

Równolegle z głównym konkursem trwa Plebiscyt na Miss Śląska Internetu 2023. W obu startuje pochodząca z Chorzowa 18-letnia Oliwia Masłowska, która awansowała do TOP10 wyborów. Chorzowianka uczy się w technikum hotelarskim, a wśród jej zainteresowań znajdują się moda, makijaż i taniec.

Oliwia Masłowska z Chorzowa w finale Miss Śląska

Jak można pomóc Oliwii w wygranej? Wystarczy oddać na nią głos za pomocą SMS-a na numer 7248 o treści MSI.12 (koszt wiadomości to 2,46 zł z VAT). Głosowanie trwa do piątku 24 marca do godziny 20.00. Jeden SMS to jeden punkt na koncie chorzowianki.

Nagrodą dla kandydatki, która na zakończenie drugiej finałowej tury Plebiscytu zgromadzi największą liczbę punktów z głosowania SMS’owego jest przepustka do Ćwierćfinału Miss Polski 2023

Komentarze (1)    dodaj »

  • Dariusz

    Przepraszam, ale mnie żadna z tych dziewczyn się nie podoba

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również