Wiadomości z Chorzowa

Otwarcie wodnego placu zabaw w Chorzowie

  • Dodano: 2021-05-27 08:15, aktualizacja: 2021-05-27 06:48

Wodny plac zabaw przeszedł już  testy i jest gotowy na przyjęcie gości. Oficjalne otwarcie obiektu już 1 czerwca o godzinie 11:00.

Tym samym w taki sposób Chorzów będzie obchodził Dzień Dziecka

Dla najmłodszych przygotowano sporo atrakcji: zabawy z chustą i bramkami, zmagania sportowe, twister, modelowanie balonów, malowanie tatuaży.

Wodny plac zabaw znajduje się na skwerze przy ul. Floriańskiej

W ramach tej inwestycji zbudowano nieckę z urządzeniami,stacje uzdatniania dla atrakcji wodnego placu zabaw, strefę wypoczynku, siedziska i ścieżki łączące się z już istniejącymi alejkami. Główną atrakcją będzie strefa wodnej zabawy z kilkunastoma atrakcjami. Ochłody będzie można zaznać dzięki urządzeniom wodnym takimi jak: wulkan, rybka, dżdżownica, tunel czy żabka. 

Dzięki dyszom i lampom zamontowanym w posadzce, wieczorami lub poza sezonem letnim, będzie można tu zaprogramować sekwencje gry wody ze światłem. Obiekt będzie wyposażony w brodziki i będzie dostosowany do osób z niepełnosprawnościami. 

Nad działaniem wodnego placu zabaw czuwać będą pracownicy MORiS Chorzów, plac będzie monitorowany i dozorowany.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Rysio

    Co już bydło zdewastowało?? Wyrwali kafelki czy te zabawki?? Dziś rano idąc z psem widziałem w oddali patologie oddającą mocz do tych ,,baseników,,

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.