Wiadomości z Chorzowa

Otwarcie wodnego placu zabaw w Chorzowie

  • Dodano: 2021-05-27 08:15, aktualizacja: 2021-05-27 06:48

Wodny plac zabaw przeszedł już  testy i jest gotowy na przyjęcie gości. Oficjalne otwarcie obiektu już 1 czerwca o godzinie 11:00.

Tym samym w taki sposób Chorzów będzie obchodził Dzień Dziecka

Dla najmłodszych przygotowano sporo atrakcji: zabawy z chustą i bramkami, zmagania sportowe, twister, modelowanie balonów, malowanie tatuaży.

Wodny plac zabaw znajduje się na skwerze przy ul. Floriańskiej

W ramach tej inwestycji zbudowano nieckę z urządzeniami,stacje uzdatniania dla atrakcji wodnego placu zabaw, strefę wypoczynku, siedziska i ścieżki łączące się z już istniejącymi alejkami. Główną atrakcją będzie strefa wodnej zabawy z kilkunastoma atrakcjami. Ochłody będzie można zaznać dzięki urządzeniom wodnym takimi jak: wulkan, rybka, dżdżownica, tunel czy żabka. 

Dzięki dyszom i lampom zamontowanym w posadzce, wieczorami lub poza sezonem letnim, będzie można tu zaprogramować sekwencje gry wody ze światłem. Obiekt będzie wyposażony w brodziki i będzie dostosowany do osób z niepełnosprawnościami. 

Nad działaniem wodnego placu zabaw czuwać będą pracownicy MORiS Chorzów, plac będzie monitorowany i dozorowany.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Rysio

    Co już bydło zdewastowało?? Wyrwali kafelki czy te zabawki?? Dziś rano idąc z psem widziałem w oddali patologie oddającą mocz do tych ,,baseników,,

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również