Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Palma zostaje na rynku w Chorzowie. Pojawią się także nowe

 • Dodano: 2019-07-03 10:00, aktualizacja: 2019-07-03 13:28

Palma, która została wypożyczona z Gliwic tylko na otwarcie rynku zostanie w Chorzowie na stałe – poinformował Urząd Miasta Chorzów. Na tym jednak nie koniec – będą kolejne.

- Miała być z nami tylko tydzień, ale.... tak ją polubiliście, że prezydent Andrzej Kotala zdecydował, że zostanie na zawsze! Dodatkowo na Nowym Rynku staną jeszcze dwie nowe palmy. Wiecie, że 3 palmy, to 3 x lepszy relaks na Nowym Rynku? - można przeczytać na facebookowym profilu Chorzowa.

Palmy na rynku w Chorzowie to nawiązanie do dawnych lat. Ostatnio stała tu taka w latach 70-tych ubiegłego wieku, zanim rynek przecięła estakada. Podobna palma stała też na, sąsiadującym z rynkiem, Placu Hutników. 

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

 • ecik  zgred

  oszaleję ze szczęścia ...ale jak to tradycja wielowiekowa nakazuje ...wszystko na pokaz i na przecięcie wstęgi...poszedłem z ciekawością w poniedziałek na świeżo otwarty rynek ii....ubikacje w niedziele otwarte w poniedziałek AWARIA PRZEPRASZAMYwisi mi przepraszamy za ciężkie pieniądze juz zepsute ...3 dni nie przetrwało ?????????????????????

 • Chorzowianin

  Cóż, niektórzy nawet z kibla korzystać nie potrafią i od razu zepsują. Przecież samo się nie zepsuło - patola w akcji.

 • Hga

  Bardziej bym stawiał na fuszerkę w wykonaniu.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.