Wiadomości z Chorzowa

Park Śląski: Pierwszy raz w historii Jarmark Bożonarodzeniowy. To „Zimowa Osada Mikołaja”

  • Dodano: 2022-11-14 09:15

Park Śląski postanowił dołączyć do wielu miast i instytucji organizujących świąteczne jarmarki. Po raz pierwszy w historii będzie miała miejsce „Zimowa Osada Mikołaja”!

Choć Park Śląski nie zdradził jeszcze wszystkich szczegółów wydarzenia, które zaplanowano na praktycznie cały grudzień to wiadomo już, że integralną częścią wyjątkowej i przepełnionej świątecznym klimatem imprezy będzie Jarmark Bożonarodzeniowy.  Łącznie w Parku Śląskim stanie 10 nowych drewnianych domków o wymiarach 3x2 m, do których istnieje możliwość doprowadzenia energii elektrycznej i wody.

Osada Świętego Mikołaja stanie przy ścianach mozaikowych i będzie dostępna dla odwiedzających od 3 do 31 grudnia 2022 roku, a godziny, w których będzie odbywać się Jarmark Bożonarodzeniowy wyznaczono pomiędzy 11.00 a 19.00.

Zimowa Osada Mikołaja w Parku Śląskim już od 3 grudnia!

W tej chwili Park Śląski szuka dzierżawców zainteresowanych w tym okresie prowadzeniem sprzedaży gorących napojów, słodyczy czy ozdób świątecznych. Koszt dzierżawy domku to 50 zł/netto za dobę. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej Parku Śląskiego.

Jesteśmy przekonani, że Osada Świętego Mikołaja będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających, zwłaszcza że na gości czeka nie lada atrakcja. Centralnym punktem osady stanie się domek Świętego Mikołaja. W wyznaczonych godzinach będzie możliwość spotkania się ze Świętym Mikołajem i zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia – przekonują władze Parku Śląskiego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również