Wiadomości z Chorzowa

Park Śląski szuka wokalnych talentów! Specjalny konkurs już 22 sierpnia na scenie Rosarium

  • Dodano: 2021-08-03 16:30

Wszyscy wokaliści – amatorzy i nie tylko – na pokład! Park Śląski rozpisał konkurs muzyczny w duchu poszanowania natury i ekologii. 22 sierpnia będzie można zaśpiewać na scenie Parku Śląskiego!

Park Śląski postanowił zorganizować konkurs dla młodych i zdolnych wokalistów, którzy chcieliby zaprezentować szerzej swoje umiejętności. Początkujący artyści mogą również napisać piosenki, którą wykonają na scenie w Rosarium.

Konkurs wokalny „Natura, Piękno, Eko” odbędzie się 22 sierpnia od godziny 15.00 do 18.00 w ramach parkowego cyklu Muzyczny Bukiet Róż.

Uczestnicy będą startować w dwóch grupach wiekowych: od 6 do 11 lat, a także od 12 do 16 lat, a piosenki konkursowe mają być wykonane w języku polskim i swoją treścią nawiązywać do tematyki przyrodniczej i ekologicznej, bliskiej naturze. Można wykonać tylko jedną piosenkę, a czas występu został przewidziany na 5 minut.

Konkurs wokalny „Natura, Piękno, Eko” już 22 sierpnia na scenie Rosarium. Zgłoszenia do połowy sierpnia

Karta zgłoszeniowa i szczegółowy regulamin dostępne są na stronie internetowej Parku Śląskiego.

Uczestnicy mogą korzystać z podkładów muzycznych na nośnikach pamięci (pendrive), śpiewać a’cappella lub z akompaniamentem na instrumencie akustycznym (np. gitara, ukulele, banjo, akordeon).

Wypełniona karta zgłoszeniowa wraz z plikiem audio z podkładem (jeśli będzie używany) musi zostać wysłana na adres: marketing@parkslaski.pl do dnia 15 sierpnia 2021 roku.

Dla zwycięzców przewidziano wyjątkowe nagrody!

Konkurs współorganizują Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku im. Gen. Jerzego Ziętka i Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.