Wiadomości z Chorzowa

Podsumowanie działań pomocowych dla uchodźców z Ukrainy

  • Dodano: 2022-04-27 11:00

Prezydent Andrzej Kotala spotkał się wczoraj z przedstawicielami chorzowskiego biznesu. Dobra współpraca z przedsiębiorcami jest jednym z filarów rozwoju naszego miasta.

Spotkanie w siedzibie Grupy Azoty

Prezydent Chorzowa wraz z Radą Gospodarczą spotkali się w miniony wtorek 26 kwietnia w siedzibie Grupa Azoty Zakłady Azotowe Chorzów S.A. Celem spotkania było podsumowanie działań pomocowych dla mieszkańców walczącej Ukrainy, jak i tych przebywających w Chorzowie.

Omówione zostały działania miasta, chorzowian oraz organizacji pozarządowych czy miast partnerskich. Rozmawiano również o społecznej odpowiedzialności biznesu, w tym o możliwościach wsparcia i współpracy naszych lokalnych przedsiębiorców z podmiotami sportowymi z miasta.

Seweryn Siemianowski - Prezes Ruch Chorzów, oraz Krzysztof Zioło z KPR Ruch Chorzów przedstawili możliwości i potencjalne wartości, jakie mogą wyniknąć z takiego partnerstwa.

- Dziękuję również dzisiejszemu gospodarzowi Prezesowi Zarządu Zakładów Azotowych Chorzów S.A Tadeuszowi Barczowi, który podzielił się z nami zarówno planowaną przyszłością zakładu, czyli planami inwestycyjnymi spółki, jak i bardzo bogatą historią. Dziękuję za to wartościowe i ciekawe spotkanie - przekazał Andrzej Kotala, prezydent Chorzowa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również