Wiadomości z Chorzowa

Policjanci poszukują sprawcy podpalenia

  • Dodano: 2021-05-11 06:30, aktualizacja: 2021-05-11 06:40

Wydział Kryminalny Komisariatu Policji II w Chorzowie prowadzi postępowanie w sprawie przestępstwa zniszczenia mienia, do którego doszło 5 maja 2021 roku na terenie miasta. Rozpoznajesz sprawców tego przestępstwa? Powiadom Policje.

Wydział Kryminalny Komisariatu Policji II  w Chorzowie prowadzi postępowanie w sprawie podpalenia pojemników na odpady komunalne. W wyniku działania sprawców spaleniu uległa wiata śmietnikowa oraz dwa samochody, a kolejne dwa zostały uszkodzone.

Wszelkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat sprawców, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Chorzowie, telefonicznie dzwoniąc na nr: 47 85 45610, mailowo: kp2@chorzow.ka.policja.gov.pl lub osobiście w siedzibie Komisariatu przy ul Moniuszki 11 w Chorzowie.

ZOBACZ NAGRANIE

Komentarze (2)    dodaj »

  • Momo

    Za dużo tego złomu wszędzie stoi! Do śmietnika nawet dojść normalnie nie można! Chodniki to parkingi dla aut w Chorzowie, ludzie po ulicy muszą chodzić i nikt nie reaguje, żadnego "kierowcy" policja nie ściga że naraża zdrowie i życie pieszych! Może gdyby parkowali na parkingu jak powinni to nic by się im nie spaliło. Warto pomyśleć zanim się postawi auto byle gdzie i jak najbliżej miejsca docelowego!

  • Lord

    Ty chyba auta nie masz i zawiść przez ciebie przemawia. Gdzie zatem mamy parkować samochody? Pomyśl czasem nim coś napiszesz.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.