Wiadomości z Chorzowa

Policjanci z Chorzowa poszukują zaginionego Romana Kurpanka

  • Dodano: 2023-05-10 14:15

Policjanci z Chorzowa poszukują zaginionego Romana Kurpanka.

59-letni mieszkaniec naszego miasta ostatni raz był widziany 3 kwietnia. Od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chorzowie pod nr tel. 47 85 452 66 lub z najbliższą jednostką Policji – tel. 112.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 60 lat, wzrost 180 cm, oczy niebieskie, włosy siwe krótkie, lekki zarost, nos normalny, uszy normalne.

Znaki szczególne: tatuaż na prawej dłoni w kształcie pająka, tatuaż na lewej dłoni pomiędzy kośćmi w postaci kropek.

Ubiór w chwili zaginięcia: spodnie jeansowe, bluza z kapturem koloru szarego, buty sportowe koloru niebieskiego. Mężczyzna posiadał przy sobie torbę koloru niebieskiego.

Mężczyzna 3 kwietnia br. o godzinie 9:00 wyszedł z miejsca, gdzie czasowo przebywał. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Może przebywać w okolicach dworca PKP w Katowicach.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem: 47 85 452 66 (e-mail: dyzurny@chorzow.ka.policja.gov.pl) lub z najbliższą jednostką Policji – numer 112.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również