Wiadomości z Chorzowa

Policjanci z Rudy Śląskiej szukają właścicieli skradzionych przedmiotów

  • Dodano: 2020-12-23 06:00, aktualizacja: 2020-12-23 10:48

Policjanci z Komisariatu II w Rudzie Śląskiej szukają właścicieli przedmiotów, które zostały odzyskane po zatrzymaniu złodzieja. Na właścicieli czekają między innymi elektronarzędzia, torby turystyczne i wędki. Aby odebrać skradzione przedmioty należy okazać rachunek, opakowanie lub inny dokument potwierdzający własność.

Śledczy z Komisariatu Policji II w Rudzie Śląskiej prowadzą postępowanie w sprawie zatrzymanego złodzieja, który od czerwca do listopada tego roku dopuścił się szeregu włamań i kradzieży. W toku prowadzonych czynności dokonano zabezpieczenia przedmiotów, które pochodzą z kradzieży, a którego pochodzenia do tej pory nie ustalono.

Osoby, które w okresie od czerwca do listopada 2020 roku utraciły przedmioty w postaci elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, akcesoriów ogrodniczych i turystycznych, a jednocześnie rozpoznają na zdjęciach przedmioty podobne do utraconych, prosimy o kontakt do dnia 7.01.2021 roku z Komisariatem Policji II w Rudzie Śląskiej. Kontakt telefoniczny : 47 854 1618, 662 070 315, bądź za pomocą poczty elektronicznej : kp2@ruda.ka.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.