Wiadomości z Chorzowa

Poszukiwany wpadł przez brak maseczki

  • Dodano: 2022-02-11 06:15, aktualizacja: 2022-02-11 06:31

Funkcjonariusze Policji systematycznie sprawdzają, czy mieszkańcy stosują się do obowiązku zasłaniania ust i nosa w placówkach handlowych. Zajście opisane poniżej miało miejsce dwa dni temu w Chorzowie.

Przez brak maseczki Pan z terenu naszego miasta trafił za kraty

Policjanci  Komisariatu I w Chorzowie, nie mogli nawet przypuszczać, że zatrzymany mężczyzna do wylegitymowania w sklepie przy ul. Żółkiewskiego, okaże się poszukiwanym przez Rejonowy Sąd, do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 3 - miesięcy. Mieszkaniec Chorzowa nie posiadał maseczki ochronnej w sklepie i za to sprawdzono jego tożsamość w systemach informatycznych. Na Pana nałożono mandat karny kredytowany i zatrzymano w celu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Bytomiu. Takiego finału zakupów nie spodziewał się sam poszukiwany.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Xyz

    A w innych sklepach i ksiądz w kościele łazi bez maseczki i nikt nie legitymuje . Policja ma jakieś wybrane sklepy i instytucje na które robi naloty ?

  • Melanaryj

    chodzą tam, gdzie nie dostaną po gębie, zatrzymują też tylko tych co wyglądają na nie groźnych. Nie wiedzieć czemu jak widzą mnie to odwracają mordki w drugą stronę.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również