Wiadomości z Chorzowa

Poszukiwany wpadł z narkotykami w Chorzowie

  • Dodano: 2019-02-04 09:15

Kryminalni z chorzowskiej komendy zatrzymali 21-letniego mieszkańca Chorzowa. Mężczyzna od dwóch lat ukrywał się za granicą przed organami ścigania.

Mężczyzna trafił już do aresztu, to jednak nie koniec jego kłopotów, gdyż w chwili zatrzymania miał przy sobie narkotyki.

Policjanci dowiedzieli się, że poszukiwany wrócił z zagranicy


Gdy tylko do kryminalnych z chorzowskiej komendy dotarła informacja, że poszukiwany od dwóch lat mieszkaniec Chorzowa wrócił z zagranicy, niezwłocznie zaczęli go szukać. Nie było to łatwe, gdyż nie miał on swojego mieszkania i pomieszkiwał u znajomych. Kryminalni wiedzieli też, że mają mało czasu, gdyż przyjechał on tylko na kilka dni. Dzięki zintensyfikowanym działaniom zaledwie w ciągu kilku dni namierzyli i zatrzymali poszukiwanego jak jechał autem ze swoimi znajomymi. Jak się okazało nie był to koniec jego problemów oprócz dotychczas ciążącej na nim karze, może on przedłużyć sobie pobyt za kratami, gdyż w chwili zatrzymania posiadał przy sobie narkotyki. Razem z nim mundurowi zatrzymali jeszcze jednego z pasażerów tego auta, który również miał przy sobie narkotyki. Obydwaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz o ich losie zadecyduje sąd. Poszukiwany 21-latek trafił już do więzienia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.