Wiadomości z Chorzowa

Prezydent Chorzowa trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem

 • Dodano: 2022-01-20 09:45

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że prezydent Chorzowa - Andrzej Kotala został zakażony koronawirusem. Stan prezydenta uległ pogorszeniu, dlatego mężczyzna został hospitalizowany. 

- Bardzo dziękuję za komentarze i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Niestety, obecnie przebywam w szpitalu. Jest już dużo lepiej. Zaszczepiony trzema dawkami – więc nie były konieczne specjalistyczne urządzenia medyczne typu respirator itp. - napisał Andrzej Kotala. 

We swoim wpisie prezydent Chorzowa po raz kolejny zachęcał wszystkich do szczepień. Obecnie w Chorzowie w pełni zaszczepionych jest 61 110 osób. Minimum jedną dawką zaszczepionych zostało 63 625 chorzowian. 

- Kochani, nadal apeluję: dbajcie o siebie, rodzinę, bliskich czy znajomych. Szczepcie się! Co innego osłabienie, a co innego hospitalizacja z ratowaniem życia - napisał Andrzej Kotala

Prezydent Kotala zakończył swój wpis optymistycznie. Wyraził nadzieję, że wspólnie z mieszkańcami będzie mógł uczestniczyć w 30. finale WOŚP. 

- Już wkrótce 30. Wielki Finał WOŚP. Jak widzicie, jestem  już  gotowy, by - jak co roku - grać z Wami, orkiestrą i Jurkiem Owsiakiem. Jestem przekonany, że podczas finału wspólnie będziemy świętować kolejny rekord i sukces WOŚP. Pamiętajmy, że to wszystko robimy  dla ratowania zdrowia i życia! Do zobaczenia  na 30. Finał WOŚP w Chorzowie - podsumował prezydent.

Komentarze (5)    dodaj »

 • Potwór

  Życzę powrotu do zdrowia.Proszę w końcu zacząć dbać o interesy mieszkańców tak żeby nam się żyło lepiej a nie jak teraz.

 • Ala

  Choroba nie wybiera ! Zdrówka

 • Zbyszek Gagat

  Tak to jest jak lekceważy się mieszkańców Chorzowa i święta spędza się na Kubie.

 • Frantz

  Gada jak pisowcy, wszystko się wali a oni że jest super :) Albo ten człowiek jest głupi albo ktoś mu płaci za takie gadanie.

 • kurde bele

  widać nawet WIP-ow to chyci

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również