Wiadomości z Chorzowa

Pro wrestling zawita do Chorzowa. Gala już 9 października w MORiS Chorzów

  • Dodano: 2021-09-19 17:45

Show łączące sport i rozrywkę zawita do Chorzowa już w październiku. MORiS Chorzów ugości galę pro wrestlingu PTW #1 REVOLUCJA. Wydarzenie organizuje federacja Prime Time Wrestling.

Jak wynika z zapowiedzi organizatorów gala pro wrestlingu odbędzie się 9 paździiernika 2021 w hali widowiskowej MORiS Chorzów przy ul. Dąbrowskiego 113. Wstęp na imprezę jest biletowany, a jak zapowiada polska federacja Prime Time Wrestling z siedzibą w Chorzowie PTW #1 REVOLUCJA ma być unikatowym wydarzeniem w skali całego kraju. Będzie to pierwsza taka gala w historii Polski.

Pro wrestling to szalenie ekscytująca dyscyplina stojąca na pograniczu sportu i rozrywki, widowisko angażujące publiczność w walki nietuzinkowych, charakterystycznych, charyzmatycznych postaci, które toczą ze sobą boje Waszej uciesze! Pro wrestling to też interaktywny serial z fabułą rodem z najlepszych filmów akcji - przyjdź i zobacz gwiazdy polskiego, europejskiego i światowego pro wrestlingu w swoim żywiole! – czytamy w zapowiedzi imprezy.

Gala pro wrestlingu już 9 października w MORiS Chorzów

Organizatorzy zapowiadają, że w ringu zobaczymy nie tylko adeptów akademii Prime Time Wrestling, ale również gwiazdy wrestlingu znane w Polsce i na całym świecie. Wśród nich m.in. Chris Masters, Axel Tischer, Jonny Storm, Joe E. Legend czy Nick Aldis. Na gali pojawi się również reprezentujący Niemcy Marius Al-Ani.

Wrestling jest jedną z ulubionych dyscyplin Amerykanów, łącząc w sobie zarówno rywalizację sprotową i rozrywkę. Krótkie zapowiedzi gali, która odbędzie się w Chorzowie można zobaczyć na oficjalnym profilu Prime Time Wrestling w serwisie YouTube.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydenta Chorzowa, Andrzej Kotala.

Komentarze (1)    dodaj »

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również