Wiadomości z Chorzowa

Pro wrestling zawita do Chorzowa. Gala już 9 października w MORiS Chorzów

  • Dodano: 2021-09-19 17:45

Show łączące sport i rozrywkę zawita do Chorzowa już w październiku. MORiS Chorzów ugości galę pro wrestlingu PTW #1 REVOLUCJA. Wydarzenie organizuje federacja Prime Time Wrestling.

Jak wynika z zapowiedzi organizatorów gala pro wrestlingu odbędzie się 9 paździiernika 2021 w hali widowiskowej MORiS Chorzów przy ul. Dąbrowskiego 113. Wstęp na imprezę jest biletowany, a jak zapowiada polska federacja Prime Time Wrestling z siedzibą w Chorzowie PTW #1 REVOLUCJA ma być unikatowym wydarzeniem w skali całego kraju. Będzie to pierwsza taka gala w historii Polski.

Pro wrestling to szalenie ekscytująca dyscyplina stojąca na pograniczu sportu i rozrywki, widowisko angażujące publiczność w walki nietuzinkowych, charakterystycznych, charyzmatycznych postaci, które toczą ze sobą boje Waszej uciesze! Pro wrestling to też interaktywny serial z fabułą rodem z najlepszych filmów akcji - przyjdź i zobacz gwiazdy polskiego, europejskiego i światowego pro wrestlingu w swoim żywiole! – czytamy w zapowiedzi imprezy.

Gala pro wrestlingu już 9 października w MORiS Chorzów

Organizatorzy zapowiadają, że w ringu zobaczymy nie tylko adeptów akademii Prime Time Wrestling, ale również gwiazdy wrestlingu znane w Polsce i na całym świecie. Wśród nich m.in. Chris Masters, Axel Tischer, Jonny Storm, Joe E. Legend czy Nick Aldis. Na gali pojawi się również reprezentujący Niemcy Marius Al-Ani.

Wrestling jest jedną z ulubionych dyscyplin Amerykanów, łącząc w sobie zarówno rywalizację sprotową i rozrywkę. Krótkie zapowiedzi gali, która odbędzie się w Chorzowie można zobaczyć na oficjalnym profilu Prime Time Wrestling w serwisie YouTube.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydenta Chorzowa, Andrzej Kotala.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.