Wiadomości z Chorzowa

Produkował narkotyki na dużą skalę. 29-latek usłyszał zarzuty

  • Dodano: 2020-05-26 06:45, aktualizacja: 2020-05-26 07:00

Policjanci z katowickiej komendy wojewódzkiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej i kryminalni z Chorzowa zlikwidowali nielegalne przydomowe plantacje konopi indyjskich. Śledczy zabezpieczyli 19 sadzonek rośliny i prawie 4 kg suszu marihuany. Zatrzymany 29-latek usłyszał zarzuty uprawiania, przetwarzania i posiadania narkotyków, za które został już tymczasowo aresztowany.

ZOBACZ NAGRANIE


Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach wpadli na trop mieszkańca Chorzowa, który w wynajmowanych mieszkaniach miał zajmować się produkcją marihuany na dużą skalę.

Gdy kryminalni potwierdzili ustalenia, przystąpili do zatrzymania

Policjanci z komendy wojewódzkiej wraz z kryminalnymi z Chorzowa wkroczyli do dwóch mieszkań na terenie miasta. W środku, w specjalnie zaadaptowanych do tego celu pomieszczeniach, odkryli plantacje konopi oraz „linię produkcyjną” marihuany. Na plantacji podłączony był kompletny osprzęt oświetleniowy i wentylacyjny. Policjanci zabezpieczyli 19 krzewów konopi w różnym stadium rozwoju i 4kg już wytworzonego suszu roślinnego. Wykonane testy wykazały, że to marihuana.

29-letni mężczyzna - właściciel nielegalnej uprawy, został zatrzymany. Usłyszał zarzuty uprawy znacznej ilości konopi oraz przetwarzania i posiadania dużej ilości środków odurzających. Decyzją sądu mężczyzna został już tymczasowo aresztowany.

Produkował narkotyki na dużą skalę. 29-latek usłyszał zarzuty

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Rumik

    O czym ma świadczyć zdjęcie tych pieniędzy i zabawki?? Każdy ma pieniądze a zabawkę można kupić w markecie za 599 zł.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.