Wiadomości z Chorzowa

Przejażdżka „Zakochaną Baną” trafiła na licytację WOŚP

  • Dodano: 2022-02-04 08:30, aktualizacja: 2022-02-04 08:47

Mimo że 30. Finał WOŚP już za nami, wiele licytacji nadal trwa. W pomaganie postanowiły zaangażować się Tramwaje Śląskie, które oferują walentynkową przejażdżkę „Zakochaną Baną”. Zabytkowy tramwaj zawiezie zakochanych do zajezdni w Chorzowie Batorym, gdzie zjedzą romantyczną kolację. 

Oryginalny sposób na Walentynki

Tramwaje Śląskie wychodzą naprzeciw tym, którzy marzą o wyjątkowych Walentynkach. W ramach tegorocznych licytacji WOŚP, spółka wystawiła romantyczny przejazd „Zakochaną Baną” – linią uruchamianą wyłącznie 14 lutego. Walentynkowa „bana” jest szczególnie wyjątkowa – wewnątrz nie brakuje romantycznych dekoracji, nastrojowej muzyki a także słodkich przekąsek, które umilą każdy przejazd! Na pokładzie „Zakochanej Bany” doszło już kiedyś nawet do zaręczyn!

Zabytkowy wagon typu N zawiezie zakochanych do zajezdni w Chorzowie Batorym, gdzie zwiedzą historyczne warsztaty tramwajowe, a także zjedzą romantyczną kolację we dwoje. 

Licytacja przejażdżki „Zakochaną Baną” potrwa do 6 lutego.

LICYTUJ

Nie jedyna licytacja

Tramwaje Śląskie przekazały na licytację jeszcze jeden przedmiot. Mowa tutaj o ekskluzywnym, 6-osobowym serwisie deserowym Porcelany Bogucie. Części tego wyjątkowego, niedostępnego w żadnym sklepie zestawu, udekorowano złotą linią, napisem „Tramwaje Śląskie” oraz logotypem. Zestaw składa się z cukiernicy, mlecznika, 6 talerzyków deserowych, filiżanek i spodków. Ta licytacja również potrwa do 6 lutego.

SPRAWDŹ LICYTACJĘ
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również