Wiadomości z Chorzowa

Ranił pracownika lokalu i skradł dwa telefony komórkowe oraz pieniądze. Rozpoznajesz go?

  • Dodano: 2020-04-20 08:15, aktualizacja: 2020-04-20 07:14

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie prowadzi postępowanie w sprawie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Do zdarzenia doszło 11 kwietnia br. około godz 2:20, w jednym z lokali przy ul Styczyńskiego. Sprawca ranił pracownika, a następnie skradł dwa telefony komórkowe oraz pieniądze.

Prosimy o pomoc w identyfikacji mężczyzny

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że sprawcą był mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupłej budowy ciała, miał około 165-170 cm wzrostu, ciemne, krótkie włosy. W chwili zdarzenia ubrany był w ciemna bluzę (lub kurtkę) z kapturem, ciemne spodnie oraz czarne buty z charakterystyczną, białą podeszwą. Wszelkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat sprawcy proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie, telefonicznie pod numerem: 47 854 52 80, mailowo: kryminalny@chorzow.ka.policja.gov.pl lub dzwoniąc do dyżurnego chorzowskiej komendy: 47 854 52 55.

ZOBACZ NAGRANIE

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • ???

    Na Styczyńskiego? O 2:20? Co to za lokal otwarty o tej porze? W czasach pandemii? Zagadkowe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.