Wiadomości z Chorzowa

Recydywista w rękach policjantów. 36-latek włamywał się do placówek handlowych

  • Dodano: 2020-02-14 07:15, aktualizacja: 2020-02-14 08:15

Kryminalni z chorzowskiej dwójki namierzyli i zatrzymali 36-letniego mieszkańca Chorzowa, który włamywał się do placówek handlowych.

Jak się okazało, nie był to jego pierwszy konflikt z prawem. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, decyzją prokuratora mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

W ostatnim czasie na terenie Chorzowa doszło do kilku włamań do placówek handlowych. Sprawą zajęli się kryminalni z chorzowskiej dwójki. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wytężonej pracy operacyjnej kryminalni namierzyli i zatrzymali sprawcę na gorącym uczynku, jak usiłował okraść kolejny sklep. Wnikliwa analiza zgromadzonego materiału dowodowego w tym doskonale zabezpieczonych śladów pozwoliła śledczym udowodnić mu 10 podobnych przestępstw. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, jak ustalili śledczy nie był to jego pierwszy konflikt z prawem a co za tym idzie za popełnienie tych przestępstw poniesie większą odpowiedzialność, z uwagi na to, że działał w tzw. recydywie. Do więzienia może trafić nawet na 15 lat. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.