Wiadomości z Chorzowa

Rockowy weekend na Stadionie Śląskim 

  • Dodano: 2021-08-19 09:45

Już w najbliższy weekend na Stadionie Śląskim wystąpią doskonale znane wszystkim gwiazdy muzyki rockowej, czyli zespół IRA oraz Muniek i Przyjaciele. Koncerty odbędą się w ramach wakacyjnego cyklu Scena Letnia Stadion.

Scena Letnia Stadion

Przypomnijmy, że Scena Letnia Stadion to projekt, który gości na Śląskim od początku lipca i w każdy weekend zapewnia mieszkańcom rożne rodzaje brzmień oraz liczne atrakcje. Już za kilka dni stadionową sceną zawładną największe gwiazdy polskiego rocka. 

21 sierpnia na Śląskim pojawi się Muniek i Przyjaciele

Formacja wyruszyła we wspólną trasę jesienią 2018 r. Projekt zaowocował wydaniem albumu, który udokumentował ponad 80 ich koncertów. Tym  razem artyści wystąpią przed publicznością zgromadzoną na Śląskim. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00. 

– Zapraszam wszystkich na Scenę Letnią Stadionu, na której zagramy dla Was już w najbliższą sobotę. Usłyszycie największe hity z repertuaru T. Love i nie tylko. Wpadnijcie i bawcie się razem z nami – zachęca Muniek Staszczyk. 

Dzień później na Śląskim wystąpi IRA

Legendarny zespół od lat gromadzi na koncertach rzesze fanów. Na swoim koncie mają 12 albumów, kilkadziesiąt singli, dziesiątki prestiżowych nagród oraz setki koncertów. Największe hity, które zajmowały pierwsze miejsca na liście radiowych przebojów będzie można usłyszeć już w niedzielę na Stadionie Śląskim. Start o godzinie 20.00. 

Więcej informacji o koncertach można znaleźć na stronie www.stadionslaski.pl.

– Gorąco zapraszam wszystkich fanów ze Śląska i nie tylko na nasz niedzielny koncert. Będzie dużo dobrych, rockowych brzmień, ale nie zabraknie także spokojniejszych ballad. Wiem, że publiczność na Śląskim nigdy nie zawodzi, dlatego jestem pewien, że to będzie wyjątkowy koncert – mówi Artur Gadowski, wokalista zespołu IRA.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również