Wiadomości z Chorzowa

Rozpoczynają się kontrole palenisk domowych w naszym mieście!

  • Dodano: 2020-10-05 11:00

Z początkiem października Straż Miejska rozpoczyna kontrole palenisk domowych w całym Chorzowie.

Wraz z nadejściem sezonu grzewczego funkcjonariusze Straży Miejskiej rozpoczęli kontrole palenisk domowych w naszym mieście. Kontrolowane będą przede wszystkim przypadki nielegalnego i szkodliwego dla środowiska i ludzi, spalania odpadów, kontrole jakości paliwa oraz źródeł ogrzewania. W związku z powyższym Straż Miejska apeluje o stosowanie dozwolonego opału, co przyczyni się do poprawy jakości powietrza, którym oddychamy wszyscy.

OBEJRZYJ MATERIAŁ FILMOWY 

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj »

  • Erich

    Stop dla trucicieli w naszym mieście

  • Tripik

    No i ?? Sprawdzacie domki. Fajnie. A co z tym chorzowskim syfem patologicznym familokami?? Oni ciągle palą śmieciami. Przykład cała Pawła, Pudlerska, Świdra, Piotra, Mickiewicza. Cała cwajka jedzie na śmieciach i potrzaskanych meblach. A smród czujemy na Wschodniej.

  • To

    A czy sąsiedzi których komin kończy się na 2 piętrze a ja mieszkam na czwartym, mogą przez 3/4 roku truć nas tym co ich kominy wypuszczają?! Nie można przez tyle czasu oddychać tylko dymem z komina! To jest porażka w tym Chorzowie, ale pewnie w innych miastach jest niestety podobnie. Bo straż sprawdza głównie najbiedniejszych a nie wszystkich

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.