Wiadomości z Chorzowa

"Roztańczony Śląski", czyli muzyczna majówka na Stadionie Śląskim

  • Dodano: 2019-04-16 17:00

Tegoroczna majówka w Chorzowie przejdzie do historii. Wszystko za sprawą imprezy „Roztańczony Śląski”, którą organizuje telewizja Polsat 2 maja na Stadionie Śląskim. Dla uczestników zaśpiewają m.in.: Alphaville, Ricchi e Poveri, Fun Factory, Kate Ryan, Danzel, Piękni i Młodzi, Boys, Bayer Full. Wstęp bezpłatny.


Stadion Śląski, który okrzyknięto  niedawno najlepszym obiektem sportowym w Polsce przemieni się w olbrzymią muzyczną estradę, na której wystąpi 20 wykonawców. Usłyszymy znanych i lubianych piosenkarzy zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Imprezę poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży oraz Jerzy Mielewski. Gospodarzem koncertu jest Województwo Śląskie, producentem Telewizja Polsat, a organizatorami Stadion Śląski i Music Company.


Usłyszymy mi.in.: zespół Alphaville i gwiazdy włoskiej muzyki pop Ricchi e Poveri, Fun Factory, portugalski DJ Drenchill oraz Kate Ryan, Danzel i Shaun Baker. Nie zabraknie też polskich wykonawców. 2 maja fani muzyki disco polo będą się bawić przy dźwiękach największych przebojów zespołów Weekend, Boys, Bayer Full, a także Pięknych i Młodych. Na scenie „Roztańczonego Śląskiego” zobaczymy także zespoły MIG, Masters i Łobuzy, Ślązaków Long & Junior, Defis i Miły Pan, Quest i Shantel.


Podczas imprezy 5-lecie istnienia będzie świętowała stacja Disco Polo Music. Przypomnijmy, że zainaugurowała swoją działalność 1 maja 2014 roku. Bardzo szybko zaskarbiła sobie sympatię odbiorców i zajęła wysokie miejsce w grupie najpopularniejszych stacji muzycznych w Polsce. 


Nie możecie wziąć udziału w koncercie, ale chcielibyście posłuchać wykonawców? Nic straconego! Koncert będzie transmitowany od godziny 20.00 na antenach Telewizji Polsat, Disco Polo Music i Polo TV.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.