Wiadomości z Chorzowa

Ruch Chorzów świętuje awans do II ligi i zaprasza na wielki festyn przy Cichej

  • Dodano: 2021-06-16 15:30

W sobotę, 19 czerwca, na stadionie Ruchu Chorzów przy ulicy Cichej w Chorzowie odbędzie się festyn. Jak wyjaśniają przedstawiciele klubu, to całodniowa impreza organizowana z okazji zakończenia sezonu i awansu „Niebieskich” do II ligi. Początek wydarzenia już o godzinie 12.00.

- Do Waszej dyspozycji będzie strefa gastronomiczna, dmuchańce dla dzieci, a czas będzie umilać muzyka. O godz. 14:00 rozpoczniemy studio przedmeczowe z udziałem byłych piłkarzy Ruchu, które będzie wstępem do wspólnego oglądania spotkania Górnik II Zabrze – Ruch na telebimie o powierzchni 28 metrów kwadratowych – wyjaśniają przedstawiciele klubu.

Kiedy mecz dobiegnie końca, władzę nad sceną przejmie Mirek Szołtysik oraz Sektorowa Sekta. Z kolei o godz. 19:20 na imprezie pojawi się drużyna Ruchu. Będzie to okazja do podsumowania udanego sezonu oraz ponownego świętowania awansu do II ligi.

O godzinie 21.00 zaplanowano wspólne oglądanie meczu Polska – Hiszpania w ramach EURO2020, a w przerwie spotkania odbędzie się pokaz pirotechniczny.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również