Wiadomości z Chorzowa

Ruch Chorzów świętuje awans do II ligi i zaprasza na wielki festyn przy Cichej

  • Dodano: 2021-06-16 15:30

W sobotę, 19 czerwca, na stadionie Ruchu Chorzów przy ulicy Cichej w Chorzowie odbędzie się festyn. Jak wyjaśniają przedstawiciele klubu, to całodniowa impreza organizowana z okazji zakończenia sezonu i awansu „Niebieskich” do II ligi. Początek wydarzenia już o godzinie 12.00.

- Do Waszej dyspozycji będzie strefa gastronomiczna, dmuchańce dla dzieci, a czas będzie umilać muzyka. O godz. 14:00 rozpoczniemy studio przedmeczowe z udziałem byłych piłkarzy Ruchu, które będzie wstępem do wspólnego oglądania spotkania Górnik II Zabrze – Ruch na telebimie o powierzchni 28 metrów kwadratowych – wyjaśniają przedstawiciele klubu.

Kiedy mecz dobiegnie końca, władzę nad sceną przejmie Mirek Szołtysik oraz Sektorowa Sekta. Z kolei o godz. 19:20 na imprezie pojawi się drużyna Ruchu. Będzie to okazja do podsumowania udanego sezonu oraz ponownego świętowania awansu do II ligi.

O godzinie 21.00 zaplanowano wspólne oglądanie meczu Polska – Hiszpania w ramach EURO2020, a w przerwie spotkania odbędzie się pokaz pirotechniczny.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.