Wiadomości z Chorzowa

Ruch Chorzów tworzy „Niebieską paczkę” dla klubowych legend

  • Dodano: 2021-12-13 07:45, aktualizacja: 2021-12-13 08:04

„Niebiescy” w ramach projektu „Wielkie Niebieskie Serce” tworzą świąteczne paczki dla legend Ruchu Chorzów. Do udziału w akcji zapraszają wszystkich kibiców!

Paczka dla zasłużonych

Ruch Chorzów organizuje kolejne działania w ramach rozległego projektu „Wielkie Niebieskie Serce”. Tym razem klub postanowił stworzyć paczki dla klubowych legend: byłych piłkarzy, trenerów, a także innych pracowników. Udział w akcji może wziąć każdy – wystarczy wpłacić darowiznę o dowolnej wysokości na specjalne, dedykowane konto bankowe.

Ruch Chorzów SA
ul. Cicha 6
41-506 Chorzów
Nr konta: 17 1090 2590 0000 0001 4383 9342
Tytuł: Darowizna – Niebieska Paczka

To już 2. edycja „Niebieskiej Paczki”

Po raz pierwszy Ruch Chorzów stworzył „Niebieskie paczki” zaledwie rok temu. Klub postanowił powtórzyć akcję, gdyż ta spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem całego środowiska piłkarskiego. Ma nadzieje, że tworzenie paczek dla legend Ruchu na stałe zapisze się w klubową tradycję. Zeszłoroczną edycję „Niebieskich paczek” uwieczniono na nagraniu, zamieszczonym na kanale RuchTV.
 

Komentarze (1)    dodaj »

  • Tadeusz Gomel

    W środku powinny znaleźć się: SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO, SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY, PRZYŚPIESZONY KURS KULTURY i HIGIENY. Może jeszcze dodatkowo informator gdzie i jak znaleść pracę po podstawówce.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również