Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Ruchome dno na basenie - nowość w Chorzowie

  • Dodano: 2018-03-02 07:45, aktualizacja: 2018-03-02 07:39

Na dnie chorzowskiego basenu staną rowerki, trampoliny i stepy. „Podwodny fitness” możliwy będzie dzięki wyposażeniu obiektu w ruchome dno.

Przy okazji gruntownego remontu wdrożyliśmy nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli nam regulować głębokość basenu – wyjaśnia Prezydent Chorzowa Andrzej Kotala.

Z nowości skorzystają nie tylko fani aqua aerobiku, ale także maluchy. Dla nich basen zamieniać będzie się w wielki brodzik z dmuchańcami i zabawkami do wody – To odpowiedź na głosy rodziców,  że na basenach jest za mało miejsca dla najmłodszych. Teraz w wyznaczonych godzinach rodziny będą miały do dyspozycji cały obiekt - dodaje prezydent.

Ruchome dno to nie jedyna zmiana na obiekcie przy pl. Powstańców Śląskich. Trwający niecały rok remont obejmował także termomodernizację obiektu, wymianę instalacji wentylacyjnej i kanalizacji deszczowej. Wyremontowano także wnętrze: sanitariaty, nieckę basenową i trybuny. Koszt inwestycji to 5 400 000 zł. Otwarcie odnowionego obiektu obędzie się 5 marca.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • XY

    Szkoda tylko, że karnetów na aqua spininnig zabrakło w pierwszym dniu ich sprzedaży

  • paul

    bardzo fajnie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.