Wiadomości z Chorzowa

Rusza sprzedaż węgla w Chorzowie

  • Dodano: 2022-11-30 07:00, aktualizacja: 2022-11-30 07:16

Mieszkańcy Chorzowa mogą już kupić węgiel po preferencyjnej cenie. Pierwsze dostawy trafiły do składu węgla przy ul. Kluczborskiej 39.

Węgiel można odebrać samodzielnie lub zamówić z dostawą pod wskazany adres

Na stronie internetowej ZK PGM opublikowana została lista pozytywnie zweryfikowanych wniosków o zakup węgla. Na jej podstawie pracownicy składu przy ul. Kluczborskiej 39 w Maciejkowicach, będą się kontaktować z mieszkańcami. Lista jest dostępna TUTAJ

Sprzedażą węgla w Chorzowie zajmuje się firma "ZIBI" Zbigniew Michałek.

Jedno gospodarstwo domowe jest uprawnione do zakupu po preferencyjnej cenie 1,5 tony węgla do 31 grudnia 2022 r. oraz kolejnej 1,5 tony od 1 stycznia 2023 r. Węgiel można nabyć w cenie 2 tys. zł brutto za tonę. Wnioski o zakup preferencyjny paliwa są przyjmowane od 14 listopada w siedzibie ZK PGM przy ul. Bałtyckiej 8 oraz we wszystkich Biurach Obsługi Mieszkańców. Informacje na temat rejonów i przyporządkowanych do nich ulic są dostępne TUTAJ.

Informacje na temat sprzedaży węgla w Chorzowie są na bieżąco aktualizowane pod adresem www.wegiel.chorzow.eu. Ponadto uruchomiona została specjalna infolinia dla mieszkańców. Odpowiedzi na pytania można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 507 723 606.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również