Wiadomości z Chorzowa

Śniadanie na trawie? Zapraszamy na Stadion przy ul. Cichej!

  • Dodano: 2021-07-20 06:15, aktualizacja: 2021-07-20 06:24

Zapraszamy wszystkich na naszą coroczną imprezę, która odbywa się na Stadionie przy ul. Cichej 6! To jedna z niewielu możliwości, aby na murawie legendarnego stadionu zjeść śniadanie i spędzić czas na sportowych zabawach!

Aktywna sobota na chorzowskim stadionie przy ul. Cichej? Tylko 24 lipca podczas corocznego „Śniadania na trawie”! To niezwykła szansa na zwiedzenie zaplecza stadionu, na którym „Niebiescy” zdobywali tytuły Mistrza Polski.

Oprócz tego – na murawie stadionu przygotujemy dla wszystkich uczestników świetne atrakcje! Będzie okazja do spróbowania swoich sił w sportowych grach i zabawach. Na imprezę zapraszamy wszystkich, a w sposób szczególny – rodziny wraz z najmłodszymi pociechami!

Spakujcie koce, przygotujcie prowiant i zapisujcie się na wydarzenie! Impreza odbędzie się w sobotę, 24. lipca od godz. 11:00. Wpisowe to 5 zł za osobę, a formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod tym adresem.

Na zakończenie imprezy przygotowaliśmy jak zwykle wielką bitwę na balony wodne – zapewniamy, że żaden uczestnik pojedynku nie wyjdzie ze stadionu suchy, więc może przydać się ubranie na zmianę.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również